Jump to content
Masatenisi.org Forum

Konya Ereğli

Recommended Posts

slm arkadaşlar konya nın ereğli ilçesinde masa tenisi oynayan var mı veya oynayanlara nasıl ulaşabilirim acaba

Ailem orada, Şeker Fabrikası'nda oturuyor. Bayram vs. tatillerde geliyorum. Şeker Fab.da güzel bir masa var yalnız oynayacak pek kimse yok. Babam kardeşim ve misafirhanede kalan işçilerle filan oynuyorum genelde oradayken, daha doğrusu ders veriyorum da denebilir :B: :P: . Denk getirebilirsek oynamak isterim seninle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar konya nın ereğli ilçesinde masa tenisi oynayan var mı veya oynayanlara nasıl ulaşabilirim acaba

Benim de eşim Ereğli li..Gittiğimde sıkıntıdan patlıyorum.Bayramlarda tatillerde Ankaradan gittiğimde orada yapacak birşeyler bulamıyorum.HAberleşip oynayabiliriz.Ankara da 2.lig de oynuyorum şu sıralar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim de eşim Ereğli li..Gittiğimde sıkıntıdan patlıyorum.Bayramlarda tatillerde Ankaradan gittiğimde orada yapacak birşeyler bulamıyorum.HAberleşip oynayabiliriz.Ankara da 2.lig de oynuyorum şu sıralar..

Tabi çok iyi olur.

Ankara'da da Eryaman Aile Yaşam'da oynuyorum haftada 1-2 defa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...
  • 8 years later...
  • 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..