Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Masa Tenisi Salonu

Recommended Posts

İstanbul Üsküdar civarlarında masa tenisi salonu açmayı planlıyorum. Bu konuda formdaki kişilerinde düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Amaçım küçük masa tenisçiler yetiştirmek, masa tenisi oynamak isteyenlere yardımcı olmak, turnuvalara katılmak, dolayısıyla masa tenisine katkıda bulunmak. Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim. Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklısınız Anadolu yakasında yeterince dernek var. Ama Biz Haydarpaşa Lisesi Spor kulübüyüz. Okulumuz Anadolu yakası Altunizade bulunuyor. Bizim kulüp olarak öncelikle Anadolu yakasında bir yerimiz olması gerekiyor. İleride Avrupa yakasında bir şube açabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir üsküdarlı olarak çok sevindim, açıldığı takdirde istanbul'da olduğum zamanlarda mutlaka gelirim. Üzerimize düşen birşey varsa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Remzi Bey şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=...mp;t=h&z=16

linkteki yere istanbul büyük şehir belediyesi çok güzel bir spor tesisi yaptırdı, uzakdoğu sporları, yüzme, fitness ve masa tenisi gibi sporlar için çok uygun ortamlar yaratılmış. Ben biriki defa gittim tesisi beyendim fakat masa tenisi için yapılan yeri beyenmedim. hem fiyatı çok pahalı (saati 5 lira) hemde zemin granit... masa tenisi sporuna da pek fazla ilgi yok anladğım kadarıyla burada...

ben k.çekmecedeyim ve hala rakip bulamıyorum buralarda...

böylesine zevkli bir spora bukadar yetersiz ilgi ancak bizim toplumumuzda olur heralde...

UPS a devam

arkadaşlar UPS spor merkezine gidiyorum arada masa tenisi oynamaya hem bol bol yeniliyorum hemde kendimi geliştiriyorum... Bu arada UPS ahalisine konukseverliğinden ve bu spora olan ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..