Jump to content
Masatenisi.org Forum

Izmir'de Kuruluslar Ligi Start Alıyor

Guest Kemal Balim

Recommended Posts

İzmir'de bu seneki kuruluslar ligi kasım ayının ilk haftası başlıyor ligde geçen sene olduğu gibi türkiyenin bi çok masa tenisi bakımından tanınmış ismi kurumlarının galibiyeti için mücadele vericekler işte o tanınmış ismlerden bazıları:

-Savaş Teke - Gürcan Karadede - Yusuf Dayıcan - Demir Ali Pişkin - Faruk Akbağ - Kemal Balım - Muzaffer Yıldırım - Cihan Bektaş - Ahmet Bitirmiş - Hakan Yener - Ahmet Ark - özgür yıldız.. gibi daha soyadını hatırlayamadığım isimelerde var mesela celal(eski milli)- taner özgür(defans)gibi bence bu sene lig daha gizel olacak gibime geliyo geçen sene lig ii başlayıp kötü bitmişti inş. bu sene öule olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kemal öyle bir isimler vermişsinki iyiki İzmirde kuruluşlarda oynamadım diye sevindim.Bu kadar çok kaliteli ve tanınan oyuncuların oynayacağı bir ligde oynamak büyük bir şans.Herkese başarılar dilerim.Ayrıca maçlardan haberleride güncel olarak bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Bence yaş sınırı olması oldukça mantıksız..Sanki çok masa tenisi oynayan varmış gibi bir de yaş sınırı konmasının amacı nedir merak ettim doğrusu..

Bence de Çağan cığım..Ayrıca bir de şöyle bir sorun var bence..Biliyoruz ki ,birçok ildeki üst düzey Süper lig(takımlar)oyuncularıda kuruluşlar da oynayabiliyor..Dolayısı ile bu oyuncuları transfer edebilen(maddi durum malum!) kulüpler ilk sıralara ambargo koyup,her sene Türkiye şampiyonasına tabiiki onlar gidiyor..Bizim Bursa da da ilk 4 takım hemen hemen belli gibi..Bu durum diğer takımların şevkini de kırıyor maalesef..Her ne kadar bu işi tutku ile yapsakta,hedef olmayınca malum!..Selamlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

İzmirde turnuva olursa beni de çağırın lütfen.

İzmirdeki turnuvaları masa tenisi il temsilciliği sitesinden yada Atatürk stadının altındaki masa tenisi salonundaki panodan takip edebilirsiniz.Yanlız her halukarda turnuvalara girmek için lisans şart eğer lisansınız yoksa onuda Altay stadının altındaki gsim den çıkarabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçları gelip seyretme imkanı var mı? nerede yapılıyor?

Kuruluşlar ligi maçları her çarşamba 18:00 civarında Atatürk stadının altındaki masa tenisi salonunda yapılıyor,ayrıca pazartesi ve cuma günleride antreman var saat 17:00 ile 20:00 arası hepsinede gidip seyredebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

KUSURA BAKMAYIN ARKADAŞLAR YENİ KONU AÇMAYI BECEREMEDİĞİM İÇİN BURADAN YAZMAK ZORUNDA KALDIM.

12-13 MART TARİHLERİNDE 2.ALTAY VETERAN TURNUVASI VARMIŞ KATILIM ŞARTLARI VE DİĞER BİLGİLER AHMET BİTİRMİŞ HOCANIN SİTESİNDE MEVCUTTUR.HERKESE İYİ GÜNLER DİLER KATILACAK ARKADAŞLARADA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLERİM.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..