Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Masa Tenisi Şöleni

Recommended Posts

Ankara altındağ spor salonunda süper ligin 2. hafta maçları 18-19 ekimde yapılacak. Cumartesi pazar masatenisine doyacağız herhalde. Ankara'ya kolay kolay süperlig maçları verilmediği için kaçırmamanızı öneririm. Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Kim şampiyon olur derseniz... Safa kime transfer olacak ona bağlı derim. Fenerbahçe, İller bankası, solvay'dan birine giderse işler değişir. Hoş iller bankasının bir transfer yapacağını hiç sanmıyorum. Sanki Solvay veya Fenere gider gibi. Fenere ilaç gibi gelir açıkçası."

Tsu Yanılmıyorsam safa 1.etap ta ibb takımında oynadı. yani artık bir yere gidemez. zaten sezon başında beşiktaş almak istemişti ibb vermedi diye biliyorum.

ibb nin adana ya 4-0 yenilmesi ilginç. wang bo nun haricindekileri ibb liler yener diye bekliyordum.

demekki bu çinlilerin ne zaman ne yapacakları belli olmuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Safa için yönetmelik değiştirildi. Bir sezonda 4 maçtan fazla oynamayan oyuncu ikinci yarı başka takımatransfer olabiliyor. O yüzden ikinci yarı başka takıma geçmesi bekleniyor.

o zaman bundan sonra maçlara çıkmaması lazım. 1.etap ta 4 maça çıkmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 35 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..