Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oyun Karmaşası..

Guest Genocider

Recommended Posts

Herkese selam..

Sorun şu ana kadar ne olduğu belli olmayan oyun tarzımla ilgili..

Ağustos'taki buluşmadan sonra tahtamdan Donic Blues F5 (max)'ı ve Coppa Tenero(2.1mm) 'i çıkarıp bir tarafa Tackifire Drive 2.1 diğer tarafa da H3 2.1'i takıp oynamaya başladım oldukça da hoşuma gitmişti ve ben yaklaşık 3 aydan beri bu ekipmanla oynadım, ayrıca iyice de alışmıştım ama yinede içimde bir defans oynama isteği vardı...

Esas sorun burda başlıyor ki 2 gün sonra okullar arası turnuvada oynamak üzere

ben h3 ile tackifire'ı çıkarıp tekrar tenero(2.1mm) ile bluesF5(1.8mm) taktım.. 1 haftadan beri bu ekipmanla oynamaya başladım turnuvada daha çok defansif oynayacağımı düşünerek..

Ama 1 haftadan beri oynamama rağmen vuruşlarım oturmadı ve eski lastiklerimi özledim.. Forehand'ler filede kalıyor backhand vuruşlarım belirsiz bazen geçiyor bazen dışarı gidiyor.. Anlayacağınız içimi bir korku sardı..

Şimdi sizce antrenman yapmam için sadece 1 günüm olmasına rağmen eski ekipmanıma dönmeli miyim ? Yoksa bu ekipman ile devam edip yarın da vuruşlarımı oturtmaya mı çalışmalıyım ? Eski ekipmana dönersem iyice karışır mı işler ? ?

Bu arada kararımı verdim.. Savunma oynamanın çok daha zor olduğunu anladım..

Turnuva bitsin daha ofansif oynamak için çalışacağım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni görüyorum bu başlığı o yüzden yanıt geç kalmış sayılır... ama ben de, önemli turnuvalardan önce ekipman değişikliği yapmamam yönünde tavsiyede bulunurdum...

bununla birlikte aklıma şu olay da gelmiyor değil:

J.O. Waldner, yanılmıyorsam 1997 Dünya Şampiyonası başlamadan kısa bir süre önce, hazırlıklar esnasında, içinde şampiyonada oynamak üzere getirdiği tüm tahtalar ve lastikleri bulunan çantası çalınıyor... O da, arkadaşından ödünç olarak aldığı tahta ile oynayıp, hiç set bile vermeden o sene dünya şampiyonu oluyor... :gulumse:

tabii herkes Waldner değil...

ayrıca, daha defans oynama meselesi nerden çıktı yav? defansif oyun delikanlıyı bozar :lol:

Ping the dissuading from material changes Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..