Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsiyeye İhtiyacım Var Max 100 Lira Amatör Sayılırım.

Guest Musyun

Recommended Posts

okul takımındayım ve raketlerden profesyonel olarak anlamıyorum.

Hızlı ve kaliteli bir oyun için raket almak istiyorum.internetten hazırlatabilirim yada hazır alabilirim. Bana açıklamalı şekilde en iyi tavsiyeyi verir misiniz.(linkler olursa cok sevinirim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hazır raket tavsiye ederim. Raketler ile daha önce uğraşmadığınız için tahta için lastik kesme ve yapıştırma işlemi sizin için zor olabilir. Lakin ayrı ayrı lastik ve tahta alırsanız bir de ona uygun yapıştırıcı almanız da gerekecek.

Stiliniz çok agresif atak ise 2.0 mm süngerli bir hazır raket alın. Biraz defans biraz atak oyunuyorsanız control için 1.5 atak için 1.7 veya 1.9 mm size uygun olabilir.

http://www.fast-spin.com/KategoriDetay.asp?KategoriID=5 Bu sayfada size uygun bir raket seçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okul takımındayım ve raketlerden profesyonel olarak anlamıyorum.

Hızlı ve kaliteli bir oyun için raket almak istiyorum.internetten hazırlatabilirim yada hazır alabilirim. Bana açıklamalı şekilde en iyi tavsiyeyi verir misiniz.(linkler olursa cok sevinirim)

Eğer çevrenizde pro ekipman kullanan varsa onların raketlerini kullanarak bir fikir edinebilir ve bu doğrultuda size uygun olan ekipmanı belirleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer çevrenizde pro ekipman kullanan varsa onların raketlerini kullanarak bir fikir edinebilir ve bu doğrultuda size uygun olan ekipmanı belirleyebilirsiniz.

Bence de en doğru olanı o. Bir kulübe gidip her parçası ayrı ayrı kesilmiş raketler denemeniz iyi olur. Yüz yüze konuşup bilgi edinmek, her parçasını ayrı aldığınızda nasıl kesip yapıştırılacağına dair bilgi almak, uygulamalı olarak öğrenmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..