Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ağırlığı

turushanovgu

kullandığınız tahta ağırlığı ne kadar?  

57 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

yukarıda geçen değerler tahta ağırlıklarının sınıflandırılmasında kullanılmaktadır.kullandığınız tahtanın ağırlığını orjinal sitesine girerek öğrenebileceğiniz gibi google motorunu kullanarak da öğrenebilirsiniz.

ben şu an stiga clipper cr wrb kullanmaktayım. yaklaşık 80 gr. sizin ki ne kadar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim her iki tahtam da 85 gr. Ama 80 gr olsa dahamı iyi olurdu diye düşündüğüm oldu. Favori tahtam, all+ yada off- sınıfında, 80-85 gr ağırlığında bir tahtadır. Bir de tahtamın tepsi kısmı, stiga yada dhs tarzı (yaklaşık 158 * 151) ölçülerinde olmalı. Andronun super core cell all+ tahtasını, işçiliği ve odun kalitesiyle beğenmiş olmama rağmen tepsi kısmından dolayı satmıştım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Nittaku Acoustic 77 gr. Alırken tartarak almıştım 78-79 gr dı. Sapını biraz kısalttım 77 gr a düştü. Hatta daha az bile olabilir tekrar tartmadım.

Benim bildiğim malzemenin ağırı makbuldür, geçmişte büyüklerimiz bize böyle öğretmişlerdi.Yoksa yanlışmı öğretmişler.

Malzeme dediğin birazda ele gelecek,kodunmu oturtan cinsten peh peh...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jun Mizutani 89 gram. Sipariş verirken en ağırından istemiştim. Tenergy05 lastiklerle toplam 187 gram geliyor. Ağır olmasının daha kuvvetli vuruş yapmaya faydalı olacağını düşünmüştüm. Hala öyle düşünüyorum ama tabii tekniğin çok iyi olması gerekiyor.

Birde toplam ağırlıkla ilgili bir anket yapalım bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..