Jump to content
Masatenisi.org Forum

25 Gr Yapıştırıcı

Guest p.pardus

Recommended Posts

25 gramlık andro veya tibhar yapıştırıcı ile kaç lastik yapıştırılabilir?

1 tuple 20-25 lastige yakin yapistirdim.ayni lastigi sokup ikinci yapistirmada daha az surebilirsiniz.hatta sadece tahtaya ya da sungere.bir de tavsiyem sert yapistigindan ozellikle sungeriniz yumusaksa sokerken dikkat etmeniz.tahta uzerinde sungeriniz kalabilir.su ile sokmek bana cazip gelmedignden,zippo cakmak benziniyle sokuyorum.kokusu da yok klasik benzin kokusu almazsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15'ten az olacağını sanmıyorum. Benimkisiyle 4 tane yapıştırdım bir azalma belirtisi göstermedi...

en an 20 çift yapıştırabilirsin, çok ekonomik ve kullanışlı olduğundan genelde 25 gr tüplerde satılıyor, ben 3-4 ay önce 500 gr andro almıştım bana en az 3-5 sene yeter, tahtana çok ince vernik sürersen sökerken herhangi bir problemle karşılaşmazsın, aksi halde su bazlılar çok güçlü yapıştırıcılar olduğundan tahtadan sökerken sıkıntı olabiliyor. sünger yarılabilir veya parça sünger kopabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer resmi bir turnuvada kullanacaksan zippo sürme derim. O da elbette illegal ve 72 saat havalandırmadan lastiği tekrar takarsan ENEZ'den geçmeyebilir...

her tahtam ve lastigim cift. ve turnuvaya 3-4 raketle gidiyorum. belki o sabah ITTF baskanimizin keyfi yerinde degildir de birkac seyi daha yasaklar diye tedbirliyim.4 raket te faulse oynamam olur biter <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 83 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..