Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fast Spinli Hazır Profesyonel Raket

Guest memoww

Recommended Posts

meraba arkadaşlar!

ben foruma yeni katıldım.raketler hakkında fazla bi bilgim yok.bana fast-spin hazır profeyonel bi raket söylrye bilirmisiniz

fyatı 75-125 arası olursa sevinirim

saygılar....

www.fast-spin.com dan hazır bir profesyonel bir raketmi istiyorsunuz.?

Yoksa hızlı ve spinli bir kombimi istiyorsunuz.?

Daha net bir soru ile yaklaşsaydınız,olumlu ve açıklayıcı cevaplar mutlaka alırdınız.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keşke nasıl birşey istediğini yada nasıl oynadığını söyleseydin. Ama yeni başlayacaksan yada ilk aşamalardaysan Hurricane komboya bir bak derim. Zaten nihat abiye de ben söylemiştim o raketi. Gayet makul fiyata kontrollü ve spinli bir raket oldu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abilerimin dediklerinden önce birde birazda forum içinde dolaş belki kendi oyununla ilgili olan tavsiyeleri görürsün.... forumun sitesinide ince mesela....forumumuzda herşeyimiz var tavsiyeler satılık 2. el raketler yurt dışı sponsorumuz v.s v.s....aklında takılan oluncada sormaya devam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlangıç için uygun ve işe yarar bir raket araştırdım ve şöyle bir şey düşündüm.

Dhs dipper di-02 tahta.

Dhs tg skyline 2, 2,0 mm kırmızı

Dhs dipper 2, 2,0 mm siyah

90 ytl civarında spinli, kontrollu güzel bir raket gibime geldi.

oradan bence direkt skyline ı çıkaralım süngeri sert ben şimdi oynasam uyum için baya süre ister yeni başlayan galiba hiç oynayamaz....ama oynayabilene çok spinli günler dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında alışması sanıldığı kadar zaman almaz. Hele ki turnuvalara katılmıyorsanız, yapıştırıcı kullanma imkanınız varsa daha iyi. Bu durumda 3-4 kez söküp yapıştırıldığı taktirde sünger bir miktar yumuşuyor ve çok güzel oynanabilir hale geliyor. Yok eğer turnuvalara katılacaksanız, bu durumda bu tür lastikleri almayı zaten önermem, yeni nesil lastik almak daha mantıklı olur.

zaten bu işi amatörce yapanların katıldığı turnuvalar özel turnuvalar ve daha resmi kurumlar bile e-nez cihazı temin edemiyor iken özel turnuva düzenleyenlerin bu solüsyon davasıyla ilgilenmeyeceği aşikar..ben solüsyon kullanan ve oyundan böyle zevk alan biri olsam yapıştırmaya devam ederdim yine..ama şu ana kadar solüsyon kullanmadığım için solüsyon etkili,etkisiz beni fazla ilgilendirmiyor..bende skyline kullanmayı düşünen biriyim ve elbette süngerini yumuşatmak adına arada bir sök tak yapabilirim..kalkıpta ups,te ya da okmeydanında elinde e-nez cihazlarıyla kimse gelip rakedimi teftiş etmeyecek..ha olurda ilerde resmi turnuvalara katılırım falan ozaman elbette oyunu kuralına göre oynarız ister istemez..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beyler saolun fast-spin.com değil fast ve spin

aynı zamanda genel de hızlı oynamayı ve spin yapmayı severim

yapışkanlı ve yumuşak yüzey olursa sevinirim

lütfen tırtıklı olmasın

bide fyatlar

150-250 arası ok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beyler saolun fast-spin.com değil fast ve spin

aynı zamanda genel de hızlı oynamayı ve spin yapmayı severim

yapışkanlı ve yumuşak yüzey olursa sevinirim

lütfen tırtıklı olmasın

bide fyatlar

150-250 arası ok

2.el satılık var mı forumda?ben pro değilim ama iyi oynadığımı düşünüyorum yeni mi alsam yoksa 2.el mi? 100-120 maximum verebileceği para. tavsiyeniz nedir. bir de bu kombileri nerden alabilirim?ankaradayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 91 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..