Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisine Ilgineden Yok

Guest Can

Masatenisine ilgi neden yok?  

80 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• 2 months later...
Guest Social Distortion

Teşvik çok önemli ve masatenisine teşvik için ülkemizde hiç birşey yok.Her kanalda yayınlanan ve futboldan başka hiç birşey gösterilmeyen sözde spor haberleri buna iyi bir örnek.Yeni başlamak isteyenlerde oynayabileceği yerlerin çoğunlukla sigara dumanı altında kalmış kahvehaneler yada bilardo salonları oldunu görünce bırakıyorlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

simdiiii masa yok bi kere bir masa alacaksınız bakın once apartmanınızda alısmaya baslayacklar daha sonra izin verirseniz masa yı kullanmaya mahalledekıler ısınmaya baslıyacaklar ... tabi dikkat etmeniz diger bir konu masayı amacı dısında kullandırmamanız olmalı ...bi bakmıssınız masa cay masasına donmus ustune ortu falan bayanların toplanma yeri halıne gelebilir

sonuc olarak duyarlı bır kısı once kendisi ogrenecek sonra tesvık saglayacak DAHA SONRA İSİ BAGIMLILIK DENİLEN RUH UNSURU GUC HALLEDERo zamn futbol gıbı bır ılgı saglayabılırsınız

HER SEYI DE DEVLETTEN BEKLEMEMEK LAZIM DEGILMI??? :hehehe::bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu spor ne yazık ki ülkemizde pek tanınmıyor. İnsanlar bu sporu sevmiyor ve hala pin pon demeye direniyor :P: . Ama yabancı ülkelerde görüyoruz, mükemmel turnuvalar vs. var. Ama bizde imkan nerde???

Aslında Bill Gates'in okullara bilgisayar yerine masa tenisi masaları ve raketleri alması gerekir :thup:

Zaten sırf bu yüzden raketler, lastik, tahta filan çok pahalı. Gidin ABD'ye, Çin'e, gözleriniz açık kalsın :bonus: .

Türkiye'de masa tenisinin doğuşunu araştırdım bulamadım. (Ödevdi de :uzgun: )

Beni okuduğunuz için teşekkürler,

BeRKoQ (Other nick) :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 4 years later...

Masa Tenisi oynayanlar sadece oyuncu olarak kalıp izleme aşamasına bir türlü geçmedikleri sporumuz gelişemiyor. Seyircisinin olmadığı bir spora hangi basın ilgi gösterir?! Ülkemizde futboldan sonda en fazla lisanslı sporcu sayısı bizim sporumuzda olmasına rağmen televizyonlarda haliyle tek satır haber arar konuma düşüyoruz. İzlenilmeyen salonlarda seyirci bulunmayan bir sporun evde de seyredilme şansı olmadığı için kimse yayınlamıyor. İşin özeti bu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa Tenisi oynayanlar sadece oyuncu olarak kalıp izleme aşamasına bir türlü geçmedikleri sporumuz gelişemiyor. Seyircisinin olmadığı bir spora hangi basın ilgi gösterir?! Ülkemizde futboldan sonda en fazla lisanslı sporcu sayısı bizim sporumuzda olmasına rağmen televizyonlarda haliyle tek satır haber arar konuma düşüyoruz. İzlenilmeyen salonlarda seyirci bulunmayan bir sporun evde de seyredilme şansı olmadığı için kimse yayınlamıyor. İşin özeti bu...

Tebrikler Saadettin abi kesinlikle katılıyorum tespitinin çok doğru olduğunu düşünüyorum.Sonuçta basın ve yayın organları izlenme oranlarına göre yayın yapmaktalar Masa Tenisi gibi bir çok spor dalı var ilgi görmeyen.Koca İstanbulda masa tenisi oynayacak yer tek tük varken halı saha her adım başı mevcut.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ali Naci Arbak

HEPSİ !! :'( Malesef ülkemizde spor denilince çoğunlukla futbol-basketbol görülüyor . Masa tenisi BEBEK sporu olarak görülüyor . Bu farklı sporlara rağbet etme vs. bizim halkımızda pek olmadığı ve olsada oynayacak yerlerin çok olmaması buna neden oluyor diye düşünüyorm . (EN AZINDAN BENİM ÇEVREM AÇISINDAN ) ÜZÜCÜ BİR DURUM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..