Jump to content
Masatenisi.org Forum

No 19 Sponge

cagan

Recommended Posts

dhs hurricane 2 ve 3 lastikleri satan bir sitede kimi hurricane lerin açıklamasında no 19 sponge yazmakta..normal hurricane ler ile no 19 sponge olanların farkı ne acaba?no 19 sponge olanlar daha mı yumuşak süngerli?

Bunu bende merak ediyorum. Hatta bir sitede hurrican 3 lastiklerin mavi ve turuncu süngerlisi olanlarıda vardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu bende merak ediyorum. Hatta bir sitede hurrican 3 lastiklerin mavi ve turuncu süngerlisi olanlarıda vardı.

#19 ve #21 süngerler yeni çıktı. Farklıklı sertlike dereceleri var fakat 19'lar sanırım 36-37 derece gibi eski süngere oranla yumuşak. Asıl geliştirilme amaçları booster/tuner ile kullanıldığında çok iyi performans vermeleri. DHS'in kendi tunerı DHS Intensifier ile kullanın diyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre hocam H3'ün yumuşak süngeri friendship in higher ııı yada faster ııı süngerine benzeyebilir mi sizce

Higher ve Faster'ı denemedim. Ama Faster'a benzemeyeceğini düşünüyorum, zira faster pek yapışkan değildi hatırladığım kadarıyla. Daha Avrupai.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Selamlar,

Son durumda tuner / booster / parafin vs. hızlandırıcı malzeme kullanımı da yasaklandı diye biliyorum, yanılıyor muyum ?

Bu arada aklıma geldi, hemen www.butterflyonline.com sitesini inceledim,

http://www.butterflyonline.com/glue_clean....displayselect=5

Bu sayfada, ürettikleri Speed Optimizer adındaki tuneri satmaya devam ederken, ITTF onaylı olmadığını da açıklamanın sonuna eklemişler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..