Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Sene Süperlig De Kim Şampiyon Olur ?

Kaisersoze

Recommended Posts

Sizce Kim alır bu sene kupayı ? Yabancı oyuncuların olduğu takımlar mı yoksa türkler mi ?

1. Fenerbahçe ( 2 çinli 1 türk )
  2. İller Bankası ( 2 Mısırlı 1 Türk )
  3. Solvay ( 3 Türk )
  4. İBB ( 1 çin asıllı 3 Türk )
  5. BJK ( 3 Türk )
  6. Çankaya Üni ( 3 Türk )
  7. Antalya spor ( 3 Türk )
  8. Adana ( Şimdilik 2 çinli , 3 . yolda )
  9. Veteran MTD ( 3 Türk )
  10. Ted İstanbul ( 3 türk )
  11. Ted Ankara ( 3 Türk )
  12. Sarkuysan ( 3 Türk )
  13. Tofaş ( 3 Türk )
  14. Belediye Bursa ( 3 türk )
  15. Yeşilyurt İstanbul ( 3 Türk )
  16. Lefke ( 3 Türk )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İBB ve Fenerbahçe takımları arasında geçer ve bu iki takım arasındaki maçlar sonucu şampiyon büyük ihtimalle belli olur, lakin İBB'ye yeni çinli geliyorsa, ( Çinli Hoca'nın getirdiği oyuncular genelde kaliteli oluyor. ) İBB yi yüzde %51 daha yakın görüyorum şampiyonluğa...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İBB ve Fenerbahçe takımları arasında geçer ve bu iki takım arasındaki maçlar sonucu şampiyon büyük ihtimalle belli olur, lakin İBB'ye yeni çinli geliyorsa, ( Çinli Hoca'nın getirdiği oyuncular genelde kaliteli oluyor. ) İBB yi yüzde %51 daha yakın görüyorum şampiyonluğa...

İBB nin çinlisi tek başına Fenerbahçeyi sallamıştı,yanına eşdeğer bir çinli daha gelirse %100 şampiyon olurlar.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yav nie galatasarayın masatenisi takımı ve de çinlileri yok :((

aklınızla bin yaşayın..inanın bende ne zamandır bunu düşünüyorum..koskoca Galatasaray'ın neden bir masa tenisi takımı yok..çok mu zor bu spor için bütçe ayırmak?..çok mu zor masa tenisi takımı kurmak,liglere katılmak?..adı Galasaray SK(spor klübü) ama sadece lafta..sponsorlar olmasa basketbol,voleybol takımlarının bile olmayacağı aşikar..bikaç amatör branşta daha var hadi haksızlık etmeyelim..(yüzme,yelken falan) e onun dışında nerde kaldı senin spor klüplüğün?nerde kaldı senin Türk sporuna hizmetin?iş futbola milyon dolarları dökmekle olmuyo..bi masa tenisçinin Türkiye'de kazandığı para belli..süper ligde oynayan en iyi yabancılar bile o futbolcuların maç başına aldığı paraları anca senede kazanıyordur..sayın başkan Adnan Polat,ya da yöneticilerden birine bişey deme,birşey sorma fırsatım olsa emin olun ilk bunu söylerdim..neyse konu farklı mecralara gitmesin..bu konu ayrıca tartışılacak bir konu..naçizane fikirlerimi söylemek ve içimi boşaltmak istedim..buna vesile olduğunuz için sizede teşekkür ediyorum Ahmet Bey ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Çinli olayına bakmaz bence, ben sıkı bir TODOR KESSOV hayranı olarak ADANA MTİ takımına müthiş bir sempati duyuyorum...forumdaki en koyu taraftarları benim :D e tabi Tozkoparanda herkes Gürhan abiyi alkışlarken todoru alkışlayan Adana ekibi haricinde tek bendim :D

Dolayısıyla ADANA nın arkasındayım...Eskisi gibi bir takım ruhu sezemesem de ADANA diyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..