Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Viscaria & Killerspin Rtg Series

Guest Stiga

Recommended Posts

Eğer ilk profesyonel raketin olacaksa ikiside alınmaz çünkü çok hızlılar. Onun yerine OFF- tahta üstüne, sünger kalınlığı 1.7-1.9mm civarında değişen allround lastik alman daha iyi olur...

Ayrıca Killerspin malzemelerini ülkemizde kullanan kimse görmedim. Bu sebeple o ürünle ilgili net bir bilgi edinemezsin.

Bu sebeple önce ilk tercihim olan seçeneği değerlendir ama illa da alacağım diyorsan o zaman Viscaria'yı tercih et derim. En azından ben memnundum. Ama dediğim gibi üstündeki lastiklerle çok hızlı olmuş...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer ilk profesyonel raketin olacaksa ikiside alınmaz çünkü çok hızlılar. Onun yerine OFF- tahta üstüne, sünger kalınlığı 1.7-1.9mm civarında değişen allround lastik alman daha iyi olur...

Ayrıca Killerspin malzemelerini ülkemizde kullanan kimse görmedim. Bu sebeple o ürünle ilgili net bir bilgi edinemezsin.

Bu sebeple önce ilk tercihim olan seçeneği değerlendir ama illa da alacağım diyorsan o zaman Viscaria'yı tercih et derim. En azından ben memnundum. Ama dediğim gibi üstündeki lastiklerle çok hızlı olmuş...

orta seviyedeyim. uzun zamandır Butterfly ZORAN PRIMORAC 7000 raketini kullanıyorum. lastik tahta kombinasyonu için açıkça ne zamanım ne de yeterince bilgim var ayrıca bu kombinasyonlar o kadar çok ki kafa karıştırıyor . bunun yerine en iyi hazır raket çeşitlerine bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orta seviyedeyim. uzun zamandır Butterfly ZORAN PRIMORAC 7000 raketini kullanıyorum. lastik tahta kombinasyonu için açıkça ne zamanım ne de yeterince bilgim var ayrıca bu kombinasyonlar o kadar çok ki kafa karıştırıyor . bunun yerine en iyi hazır raket çeşitlerine bakıyorum.

öncelikle viscaria olan hazır raket değil aslında, firma viscaria tahta üzerine bryce lastikleri yapıştırıp kesip ambalajlayarak satışa koyuyor, bu şekilde zaten bizim yerli firmalarda combo raketler kısmında hem sana daha uygun hem de daha ekonomik raketler bulabilirsin, firma senin adına hazırlayıp gönderir, örnek aşağıdaki link

combo raketler

ayrıca şunu belirtmek isterim ki seçtiğin viscaria kombi tam bir pro ekipman, orta seviyede ve daha önce kullandığın 7000 raketi düşünecek olursak sana çok çok hızlı gelir ve kesinlikle oyunundan zevk almazsın, bence biraz daha yavaş bir raket beğenmelisin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga arkadaşım o zaman ALL+ veya OFF- tahta üstüne 1.7mm veya 1.9mm süngerli orta yumuşaklıkta bir çift lastik al ve başla. Türkiye'de zaten birçok satıcı mevcut. Hangisinden istiyorsan uygun fiyatlı bir tane bulabilirsin. Yapıştırma işinden anlamam diyorsan zaten satan firmalar genelde yapıştırıyor. Yapıştırmam diyen çıkarsa da malzemeleri bana yolla, monte edip yollayayım sorun olmaz. Eğer İstanbul'daysan da yanıma gelirsin alımdan montaja birlikte hallederiz ama benimde malzeme almaya gittiğim bir güne denk gelmesi lazım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 84 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..