Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dr.neubauer

Guest Mekansız666

Recommended Posts

Guest Fadıl Olguner
Dr.Neubauer Special Defence

Dr.Neubauer Boomerang Classic

Dr.Neubauer Monster Classic

Dr.Neubauer Gorilla ve Grizzly

Bu lastikler hakkında fikir ve yorumlarınızı beyan etmenizi istiyorum..

Sevgiler..

Special Defence klasik defans icin uzaktan topu kesmede kullanılan duz bir lastiktir.Ben kullandım ama dogrusu bana cok etkili gelmedi.Tekrar Frienship 729 a dondum. Boomerang Classic Dr Neubauer in sozde yasaklanan uzun puturleri yerine cıkarttıgı lastik.Fazla etkisi olmayan cin puturlu lastiklerinin bir benzeri. Kısa bir denemeden sonra bıraktım Monster Classic cok suratli .duz lastige yakın oynama sekli olan uzun putur.Verilecek paraya degmez. Gorilla ve Grizzly iste etkili ve verilecek paraya degecek lastikler bunlar.Yalnız bu lastiklere alısmak uzun calısma ve sabır istemektedir.Dr Neuberin son cıkardıgı DVD bayagı yardımcı oluyor.Gorilla ve Grizzly ile ilgili baska bilgileri yine bu formda bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Fadıl Olguner

Bulldozer gercekten guzel bir tahta.Normal raket yuzeyinden buyuk ve kalın olması ilk anda bazı tereddutlere neden olsa bile insan cabucak alısıyor.Blokta gelen spin ve surati emerken,atakta inanılmaz bir surat veriyor.Balsa dan yapılan bu tahta nın Gorilla ve Grizzly icin ideal oldugu iddia edilse de ben sahsen Hallmark Aurora kullanıyorum.Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 95 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..