Jump to content
Masatenisi.org Forum

21 Yaş Altı Balkan Şampiyonası

Recommended Posts

Benim merak ettiğim acaba bu arkadaşlarımıza sorsak İstiklal Marşı'nı okuyabilirler mi ? (Bakın Mehmet Aurelio okumayı öğrendi)

Aman dur sesini çıkarma FED. duyar mazallah bizlere söyletir İstiklal Marşımızı o zaman ne yaparız.Hoş kazansınlarda bizler söyleyelim hep birlikte İstiklal Marşımızı..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mcdirth Benim merak ettiğim acaba bu arkadaşlarımıza sorsak İstiklal Marşı'nı okuyabilirler mi ? (Bakın Mehmet Aurelio okumayı öğrendi)

1 tane yabancı var jiang pengfei oda yabancı sayılmaz artık türkçeside güzel sadece şivesinden kaybediyo rahatlıkla okuyabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madem pomfiden bahsedildi onunla ilgili ilginç bir anımı anlatayım. Önceki seneydi yurt dışına maçlara gitmişti, döndüğünde maçların nasıl geçtiğini sordum. Verdiği cevap aynen şöyleydi; Abi çok iyi bir Çin'liye yenildim deyince gülmeye başladım çünkü bana çok komik gelmişti. Bunun üzerine bende ona, Pomfi sen de Çin'li değil misin? dediğimde, hayır ben Türk'üm dedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pomfi çin de doğmuştur ancak Türkiye de okuduğu için ve hala okumakta ( üniversite 2 ) olduğu için bence artık Türkleşmiştir. Hatta daha çok türk tür. Zaten masa tenisini de burda öğrenmiştir.

Yani istiklal marşını bizim gibi yıllarca okuduğu okullarda okumuştur. yani çok iyi biliyor.

yeni Türklere gelince bildiklerini hiç sanmam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunun üzerine bende ona, Pomfi sen de Çin'li değil misin? dediğimde, hayır ben Türk'üm dedi.

Olay da bu zaten çocuk Türklüğü benimsemiş ama kendi ülkesinin takımında yer bulamamış bari burada oynayayım diye gelen yabancılara karşıyım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..