Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hurricane King Mi Stiga Hybrid Wood Mu?

mhcvx90av

Recommended Posts

Arkadaşlar mrb, DHS Hurricane King, Donıc Hinoki ya da Stiga Hybrid Wood tahtalardan biri ile Bryce Speed FX, Speedy Spin Tuned, Energy Green Power, 729 HigherIII lastiklerden uygun bir kombi oluşturmak istiyorum. Sök tak yapmadan uzunca bir süre kullanabileceğim bir raket olmalı. Oyun stilim teknik ağırlıklı olup genellikle kontrollü hücuma yöneliktir. Bunun yanında spin, kesme vs. oyunun değişik yönlerini de kullanırım. Yaklaşık bir yıldır kullandığım Donıc J.O. Waldner Offensive tahta ve Butterfly TackfireC & Yasaka Mark V Stage lastiklerden oluşan raketim yavaş gelmeye başladı bana, ayrıca ağır da. Daha hızlı ve yüksek spinli ama biraz da hafif bir raket almayı düşünüyorum bu nedenle yukarda bahsettiğim tahta ve lastikler için sizlerin tavsiyesini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Arkadaşlar mrb, DHS Hurricane King, Donıc Hinoki ya da Stiga Hybrid Wood tahtalardan biri ile Bryce Speed FX, Speedy Spin Tuned, Energy Green Power, 729 HigherIII lastiklerden uygun bir kombi oluşturmak istiyorum. Sök tak yapmadan uzunca bir süre kullanabileceğim bir raket olmalı. Oyun stilim teknik ağırlıklı olup genellikle kontrollü hücuma yöneliktir. Bunun yanında spin, kesme vs. oyunun değişik yönlerini de kullanırım. Yaklaşık bir yıldır kullandığım Donıc J.O. Waldner Offensive tahta ve Butterfly TackfireC & Yasaka Mark V Stage lastiklerden oluşan raketim yavaş gelmeye başladı bana, ayrıca ağır da. Daha hızlı ve yüksek spinli ama biraz da hafif bir raket almayı düşünüyorum bu nedenle yukarda bahsettiğim tahta ve lastikler için sizlerin tavsiyesini bekliyorum.

Bu arada arkadaşım sana Hybrid Wood ile ALmana Sound Synergy Tech kombinasyonunu öneririm.. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ahhh king ahhh :fildir: yedi bitirdi beni. marsın kılıcı atilla için ne ifade ediyorsa, benim için de onu.. :lol:

Bence King'deki tek artı havası. Onun dışında aman aman bir tahta değil bence. H-Wl nin biraz daha yavaş ve hafifi tasarımları da çok benziyor zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 78 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..