Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ramazanda Masa Tenisine Tamam Mı Devam Mı?

cagan

80 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

malum ramazan geldi..e tabi insanlar oruçlu..aç susuz efor sarfetmek istemiyo fazla..hele de bu sıcak havalarda..ben antrenmanlara abartmamak koşuluyla devam edicem..diğer forum üyelerimiz bu konuda nası bi karar aldılar,ne şekilde davranıcaklar merak ettim..masa tenisine 1 ay aramı vereceksiniz, yoksa ''açlık susuzluk beni etkilemez,kaldığım yerden devam edicem'' diyenlerden misiniz? :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

susuzluk en buyuk sorunum.normal bir idman suresince 2 litre su iciyorum.caresi iftardan 2 saat once start...iftara kadar dayaniliyor ama son yarim saat kondusyon dusuyor.iftara yemege gerek yok.portakal suyu ,elma,avkado ,karpuz ve kavun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

susuzluk en buyuk sorunum.normal bir idman suresince 2 litre su iciyorum.caresi iftardan 2 saat once start...iftara kadar dayaniliyor ama son yarim saat kondusyon dusuyor.iftara yemege gerek yok.portakal suyu ,elma,avkado ,karpuz ve kavun.

Abi herşeyin fazlası zarar o kadar meyve suyu içme yahuu... :D: :P: Karnını benden başka sıvılarla doyuran biri bilmiyodum...(ama ben kola ile doyuruyorum o farklı :huh: )

Antermana devam... Ama kola içmeden olmazkii... :o: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antermana devam... Ama kola içmeden olmazkii... :o: :D:

Nasıl içiyorsun yahu benim bünye kaldırmaz antremanda kolayı. Senin mide bayağı sağlammış :D::D::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla yakında orucu bile kolayla açacağım :D:

genc oldugu icin hissetmiyor.mide henuz genc .kolayi ben de cok seviyorum ama sade icmiyorum.mumun oldugu kadar birsey yerken.bu da genelde et yemegi oluyor.o yastayken ben yemek ustune kunefe,ardindan puding ve ardindan yagda yumurta yerdim ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saat 17:30 gibi antrenmana başlıyorum 19:00-19:15 gibi bırakıp iftara gidiyorum. Böylece susuz geçen zamanı asgariye indiriyorum. Bu haftasonu yaptığım bir de haftaiçi iftar öncesi antrenman- iftar molası ve sonrası antrenman olarak deneyeceğim. Ramazanda oynama frekansı ister istemez düşüyor tabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...
durmak yok masa tenisine devam ama iftardan sonra:):)

çağan işte bu arkadaşımız gelse gündüz de oynarım da ben gelmiyor onun için akşamları oynayacağız artık. Zaten çok bir oynayacak yerimiz yok ki.Ramazan ayı bize engel olmuyor. Zaten engel oynayaca,k bir yer olmamasında:):)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mertcan

senin kola olayında kendini sınırlaman gerektiğini düşünüyorum . çünkü bir kere bir arkadaş yapmıştı maçlarda ve hastanelik olmuştu....

Masa tenisine devam tabi :))

Samet sağolasın tavsiyen için :thup: Kolayı bıraktım :D: Arada sırada 100 yılda bir... Oda belki... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..