Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hangi Kombinasyon ?

Guest mrpncr

Recommended Posts

Arkadaşlar şu anda forumda satılan raketlerden hangisi kalitesine göre uygun fiyatlıdır.Ben biraz hızlı ve kontrolü yüksek bir kombinasyon arıyorum.Tahtalar ve lastikler hakkında cok bir bilgim yok yardımcı olursanız cok sevinirim.Teşekkurler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şu anda forumda satılan raketlerden hangisi kalitesine göre uygun fiyatlıdır.Ben biraz hızlı ve kontrolü yüksek bir kombinasyon arıyorum.Tahtalar ve lastikler hakkında cok bir bilgim yok yardımcı olursanız cok sevinirim.Teşekkurler...

Sevgili mrpncr, bu yaklaşımla gelen hiç olmamıştı. "İlanları inceleyip bana bilgi verin" demek istiyorsunuz sanırım değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili mrpncr, bu yaklaşımla gelen hiç olmamıştı. "İlanları inceleyip bana bilgi verin" demek istiyorsunuz sanırım değil mi?

Sevgili adaşım ;

forumda dolaşanların hepsi satılık olan ilanlarada bakmıştır diye düşünüp bu satılan raketler hakkında birkaç yorum almak istemiştim...

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın mrpcn

Emre İmamoğlu'nun sattığı malzemeler içinde istediğin yada sana uyabilecek tahta veya lastik varsa gözün kapalı al satışa koyduğu malzemelerin hepsi ne diyorsa o çıkar yanılmazsın.Kulanıpta kendisine uymayan(kötü anlamda değil her malzeme farklı kişilerde farklı tepki verir) malzemeyi satar çöpünü satmaz.Diğer arkadaşların malzemelerine kötü dediğim anlamını çıkarma tabiki onlarada bakabilirsin,bilgin olsun diye söyledim. Aradığın malzemeyi bulursun inşallah.

Aslında ikinciel malzeme alan arkadaşların aldıkları malzemeye ve buna dayalı satan üyeye yorum getirmeleri gerek üyelerimizin bilgilenmesi açısından yararlı olur kanısındayım.Sapla samanı birbirinden ayırmak için iyi olur bence..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız yeni başlayanlar bölümündeki konulara bir bakın. Ondan sonra almayı düşündüğünüz ekipmanları yazın ona göre yorum yapalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın mrpcn

Emre İmamoğlu'nun sattığı malzemeler içinde istediğin yada sana uyabilecek tahta veya lastik varsa gözün kapalı al satışa koyduğu malzemelerin hepsi ne diyorsa o çıkar yanılmazsın.Kulanıpta kendisine uymayan(kötü anlamda değil her malzeme farklı kişilerde farklı tepki verir) malzemeyi satar çöpünü satmaz.Diğer arkadaşların malzemelerine kötü dediğim anlamını çıkarma tabiki onlarada bakabilirsin,bilgin olsun diye söyledim. Aradığın malzemeyi bulursun inşallah.

Aslında ikinciel malzeme alan arkadaşların aldıkları malzemeye ve buna dayalı satan üyeye yorum getirmeleri gerek üyelerimizin bilgilenmesi açısından yararlı olur kanısındayım.Sapla samanı birbirinden ayırmak için iyi olur bence..

ktm

Abi teşekkür ederim :) Senin komisyonu yolluyorum hemenç

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi teşekkür ederim :) Senin komisyonu yolluyorum hemenç

Tamam masanın altından alayım o zaman,İşin şakası Emre'yi hiç tanımam ama sattığı malzemenin kalitesi gerçekten çok yüksek.Bunları söyliyeceğizki üyeler kimden ikinci el malzeme alacaklarını bilsinler.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..