Jump to content
Masatenisi.org Forum

Timo Boll Limited Edition Tahta

Recommended Posts

Butterfly firması yıllardır oyuncusu olan Timo Boll adına özel bir anı tahtası çıkarıyor. Sanırım bu tahta kılıflı falan birşey olacak. http://www.butterfly.co.jp/closeup/ sitesinde bulabileceğiniz bu tahta sanırım en çok Ali'nin ağzını sulandıracak. Bende sulandım ama sadece düz sap ise bana ters. Ama farklı sap seçenekleri olursa bende alacağım. Japonya'ya yolu düşenlere bizler için birer tane almaları için duyurulur. Ayrıca tercüme de istiyorum ama Toranomon fırsat bulabilirmi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly firması yıllardır oyuncusu olan Timo Boll adına özel bir anı tahtası çıkarıyor. Sanırım bu tahta kılıflı falan birşey olacak. http://www.butterfly.co.jp/closeup/ sitesinde bulabileceğiniz bu tahta sanırım en çok Ali'nin ağzını sulandıracak. Bende sulandım ama sadece düz sap ise bana ters. Ama farklı sap seçenekleri olursa bende alacağım. Japonya'ya yolu düşenlere bizler için birer tane almaları için duyurulur. Ayrıca tercüme de istiyorum ama Toranomon fırsat bulabilirmi bilmiyorum.

Abi bu tahta sendekilerin yanında hiçbirşey. Sanırım sadece düzü var gibi geliyor bana. Yine de çok şık yapmışlar. Timo Boll bu saptan kullanıyor şimdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bundan 1 hafta önce koleksiyon yapan ve tahta gördügünde heyecanlanan insanlar var deseler inanmazdım bende tenisi seviyorum ama sizlerin ki başka birşey(;
Ben hangi tahtayı görsem heyecanlanıyorum mesela.. Tahta kafalı olunca tahtadan hoşlanmak kaçınılmaz oluyor. :D:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bundan 1 hafta önce koleksiyon yapan ve tahta gördügünde heyecanlanan insanlar var deseler inanmazdım bende tenisi seviyorum ama sizlerin ki başka birşey(;

valla ben her yeni gördüğüm tahta için heyecanlanıyorum, bir başkadır masa tenisi sevgisi bende, heyecan yoksa bu sporla ilgilenmenin de bir anlamı yok zaten benim için, bilmem anlatabildim mi? :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timo Boll turnuvada kullandığı tahtanın sapı bu yeni seridenmiş. Yalnız genelde eski tahtasını yeni sapıyla kullanıyor profesyoneller.

Benim anladığım yeni tası, eski tasa yeni sap takarakmı pazarlıyorlar.Yazık bu spora gönül vermiş insanları kandırmaya, ticaretinde bir namusu vardır .Yapacak bir şey yok almayın demekten başka..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değişen bir şey yok eskiden nasıl tahta pazarlıyorlarsa aynen gidiyor uygulama,adamlar bizi aptal yerine koymaya aynen devam ediyor.Bizler hala bile bile devam diyoruz almaya.Satan alıcıyı bulursa satar bizler almaya devam ettikçe bu düzen aynen sürer ama nereye kadar.İllaki cebimizdeki para bitinceyemi kadar sürecek,uyansak artık diyorum .

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

timobollbladeseriessx5.th.jpg

Ana butterfly hızını alamadı anlaşılan ,5 renk st sap seçeneği, beğen al, hızını alamazsan 5 renginide alabilirsin maksat special olsun gerisi mühim değil.Sadece şu sese kulak ver.Paran varmı paran.Herşeyin suyu çıkmıştı ama bu başka birşey, rengarenk ,anlaşıldı artık amatörlerle dalga geçiyor bunlar.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ana butterfly hızını alamadı anlaşılan ,5 renk st sap seçeneği, beğen al, hızını alamazsan 5 renginide alabilirsin maksat special olsun gerisi mühim değil.Sadece şu sese kulak ver.Paran varmı paran.Herşeyin suyu çıkmıştı ama bu başka birşey, rengarenk ,anlaşıldı artık amatörlerle dalga geçiyor bunlar.

ktm

Abi daha önce de dediğim gibi, timo boll diye seri yapmışlar. 5 çeşit tahta yapmışlar, 1 tanesi limited olan. Zaten saplardaki küçük yazılara dikkat ederseniz farklı. Biri ZLC, diğeri ZLF falan filan. Belki geri kalan 3 tanesi mevcut Boll tahtaların sapı yanilenmiş halleridir (Spirit, Forte ve ALL olan)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

butterfly kapitalist düzenin geregini yapıyor yeni birşey degil, ideal ürün henüz üretilmemiş olandır bu sistemde kısacası:D:

Seviyemiz ne olursa olsun sonuçta hepimiz amatörsek bu işte, yeni gelin misali ''hem aglarım hem giderim'' demek yerine israfa kaçan harcamalarımızı gözden geçirmeliyiz, ramazan bu iş için güzel bir ay.

tenisi sizin kadar çok sevmeme,ilk kombimi yapmak için can atmama ve bütçem müsait olmasına ragmen üst limitimi 100ytl kullanım süresini de minimum 3 sene olarak belirleyerek sisteme restimi çekiyorum :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi daha önce de dediğim gibi, timo boll diye seri yapmışlar. 5 çeşit tahta yapmışlar, 1 tanesi limited olan. Zaten saplardaki küçük yazılara dikkat ederseniz farklı. Biri ZLC, diğeri ZLF falan filan. Belki geri kalan 3 tanesi mevcut Boll tahtaların sapı yanilenmiş halleridir (Spirit, Forte ve ALL olan)

Taktik daha iyi o zaman bizde saf saf düşünüyorduk hangi rengi alalım diye ,buna canmı dayanır.Hepsini al durumu ,bizden daha iyi düşünmüş sevgili Butterfly, nede olsa koskocaman firma ne pazarlama taktikleri vardı şimdi bunların.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tahtanın sapına Timo Boll'un genlerini koymuşlar, oynarken elinizden size de bulaşıyormuş ve 2-3 gömlek daha iyi oynamanızı sağlıyormuş.

Selim bu tahtayla ups deki herkesi rahat yenersin.

Ertan Abi bence sana lazım bu tahtadan. Zira solüsyonsuz atmaz etmez senin tahta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tahtanın sapına Timo Boll'un genlerini koymuşlar, oynarken elinizden size de bulaşıyormuş ve 2-3 gömlek daha iyi oynamanızı sağlıyormuş.

Selim bu tahtayla ups deki herkesi rahat yenersin.

Atalım şu nitakuları, alalım değişik renk renk speciallerden bu parayı verdikten sonra biz oynamıyacağız heralde değilmi ..?Ertan Hocam .

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
o foto birşey ifade etmiyor. Timo Boll'un tenergy kullandığı dışında tabi...

çünkü herhangi bir sapı çıkarıp eski tahtasına takması çok kolay bir işlem, biraz tutkala bakar.

büyük ihtimal aynı şekilde devam ediyordur. Bir pazarlama taktiği olabilir ama tenergy kullandığı açıkça ortada dediğin gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..