Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası 2008

Guest burakbas

Recommended Posts

Arkadaslar,

bu karışıklılıga ve yanlış bilgilere karşı yorum yazmak ıstedım.

Samsanov en son Avrupa şampiyonasında Forehand sınus ve backhandde nımbus lastıklerı ıle oynadı ve tahtası da Alpha dır.

Kendısı ıle bırcok kez bıraraya geldik, firma sahibi Roland Berg ile işimiz gereği sık sık görüşüyoruz.

Tahta aynen Samsanov alphada kullanılan agaclardır, tek farkı kendısının ıstegı uerıne kompakt kafa yapısının bıraz genışletilmiş versiyonudur, baska hiçbır farkı yoktur.

Lastıkler ıse serı uretımden cıkan lastıkler arasından sertlık ve gramaj tolaransına gore elenmıs ve Samsanovun ıstedıgı tam gramajda ve derecedekı sertlıktedır ama Cın mıllı takımı gıbı ozel bır uretımden gecmemektedır.

Bu acıklama umarım yeterlı olur. Eger ıstersenız Roland Berg'den bu konu ıle ılgılı detaylı maıl atmasını ıstıyebılırım, ve buraya kopyalayabılırım.

Saygılar.

Ben tip şeyleri çok merak ediyorum işte. Aydın aydınlatıtğınız için teşekkürler. Bir de tahta sapına ne sarıyor. Ne amaçla kullanıyor öğrenme fırsatınız oldu mu? Benim saplarım bana göre ufak diye onlardan takmıştım ve epey farketmişti. Şimdi taktığım avuç içine denk geliyor ve sanki daha iyi kavrıyorum raketi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..