Jump to content
Masatenisi.org Forum

Top Siparişi

Guest arda kocaman

Recommended Posts

arkadaşlar ben top sipariş edeceğim.ama yurtdışından pek etmek istemiyorum.size iki sorum:

1-Killerspin,Yasaka ,JOOLA ve tsp toplarını hangi siteden alabilirim?(top önerebilirsiniz)

2-eğer yurt dışından sipariş etmek istesem bu bana ne kadara patlar?(lütfen arkadaşlar ülkeleri belirtin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben top sipariş edeceğim.ama yurtdışından pek etmek istemiyorum.size iki sorum:

1-Killerspin,Yasaka ,JOOLA ve tsp toplarını hangi siteden alabilirim?(top önerebilirsiniz)

2-eğer yurt dışından sipariş etmek istesem bu bana ne kadara patlar?(lütfen arkadaşlar ülkeleri belirtin

valla bu dediğiniz markaların toplarını biraz zor bulursunuz..ben size başka bişey öneriyim..presports da dhs 3 yıldız(çok kaliteli top) 3 lü kutu 1.6 dolar..farzedelim 100 tane alcaksınız..33 kutu eder yaklaşık..33 x1.6 52.8 dolar eder..oda türk parası 62 lira..kargosuda kutu başı 30 gramdan 33x30 1 kg falan eder..oda 18-19 dolar..yani 23 ytl..geldi size 100 top 85 liraya falan..siz Türkiye'de bu paraya bu topların anca 30-40 tanesini alabilirsiniz..ya da iyice araştırın..bu maç toplarının 144 lü kutuda falan olanları satılıyo..oda baya hesaplıya geliyo ama ben araştırdım bulamadım..yinede yukarıda dediğim yol mantıklı gibi..tabi kalkıp 3-5 kutu alırsanız burdan da pahalıya gelir..ama adet ne kadar artarsa okadar ucuza almış olursunuz.. ;): ( iyice presports(Malezya) Türkiye temsilcisi oldum he :P::lol: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla bu dediğiniz markaların toplarını biraz zor bulursunuz..ben size başka bişey öneriyim..presports da dhs 3 yıldız(çok kaliteli top) 3 lü kutu 1.6 dolar..farzedelim 100 tane alcaksınız..33 kutu eder yaklaşık..33 x1.6 52.8 dolar eder..oda türk parası 62 lira..kargosuda kutu başı 30 gramdan 33x30 1 kg falan eder..oda 18-19 dolar..yani 23 ytl..geldi size 100 top 85 liraya falan..siz Türkiye'de bu paraya bu topların anca 30-40 tanesini alabilirsiniz..ya da iyice araştırın..bu maç toplarının 144 lü kutuda falan olanları satılıyo..oda baya hesaplıya geliyo ama ben araştırdım bulamadım..yinede yukarıda dediğim yol mantıklı gibi..tabi kalkıp 3-5 kutu alırsanız burdan da pahalıya gelir..ama adet ne kadar artarsa okadar ucuza almış olursunuz.. ;): ( iyice presports(Malezya) Türkiye temsilcisi oldum he :P::lol: )

Sonunda sanada açtıracaklar Presports'un Türkiye şubesini. Forumlada bir yıllık reklam bağlantısınıda yaptınmı gel keyfim gel .

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de premiumla oynuyorum ama en iyisi bu dediler diye aldım toptan şikayetim yok ama şu ana kadar 2 premium çatlattım ama butterfly *** hala sapa sağlam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ardadaşlar soruyu lütfen başka konulara saptırmayalım.ben donic,nittakku,bty,stıga alıcağım.ben sizden Killerspin,JOOLA,tsp stag (yeni ekledim),double fishler kaliteli mi,sağlam mı,maliyetine kadar,nerede bulabilirim. sorularını cevaplarsanız çok sevineceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..