Jump to content
Masatenisi.org Forum

Amatör İçin Raket Tavsiyesi

Guest PyRRhiC

Recommended Posts

Aranıza yeni katıldım arkadaşlar.Lise yıllarında amatör olarak masa tenisi oynardım.Uzun bi aradan sonra şimdi tekrar başlamak istiyorum fakat bilgi ve becerim sizlere göre çok zayıf.Öncelikle masa tenisini zevk almak,ter atmak ve eğlenmek için oynamak istiyorum.Siteyi biraz dolaştım kombi raket diye tabir ettiğiniz raketler sanıyorum benim bütçemi aşar.

Genellikle savunma ağırlıklı bir oyunum vardır,topa hızlı vurmaktansa falsolu atmak daha hoşuma gider.Bütçemi aşmayacak uygun bir raket tavsiye ederseniz çok sevinirim.Teknik terimleri bilmediğim için bazı yerlerde hata yapmış olabilirim şimdiden özür dilerim.Bu arada bütçem 40-50 YTL civarı.Tavsiye ettiğiniz raketi internet üzerinden satan bir site varsa işim daha da kolaylaşır.Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DHS 4002 sizin isteklerinizi bayağı karşılar. Üzerinde 2 tane g888 çin lastiği var yani çok hızlı değil ama müthiş falso verebilirsiniz. Fiyatı da 25 ytl idi.

http://kralsport.com/kral/index.php?sid=iletisim

burada mağazalarının yeri ve telefonlar bulunuyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir rakete benziyor fiyatı da bütçeme uygun.Acaba bu raketin ağırlığı nasıl ? hafif raketle oynadığımda top uçuyor gibi geliyor bana.

Bu raketin dışında tavsiye edebileceğiniz başka seçeneklerde var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende bu raketin aynısından var ağırlığı gayet güzel ve hazır raketler grubunda fiyat/performans olarak bence en iyisi. Hatta yarı hazır yarı kombi bile diyebiliriz. Dandik raket zannetmeyin gayet güzel ve kaliteli bir raket

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aklıma gelmişken sormak istiyorum.Peki 40-50 YTL lik bir bütçe ilk kombi yapmam mümkünmüdür ?

Yapılacak kombi yukarda önerilen raketten daha mı üstün olur ?

Birde http://kralsport.com/kral/index.php?sid=iletisim adresinden alışveriş yapamıyoruz sanırım.Ben Eskişehirde yaşıyorum elden satın alabileceğim yada internet üzerinden kredi kartıyla sipariş verebileceğim bir site var mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

40-50 liraya kombi çok zor türkiyedeki şişirilmiş fiyatlarla imkansız hatta ama çok ucuz tahta falan varsa 10 liraya falan o zaman 50 liraya güzel bir kombi yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence ilk tercihin dhs 4002 hazır raket olmalı. Hem ihtiyaçlarını karşılar hemde ucuz.

Kombi raket sahibi olmak istiyorsan, dhs w2010 tahta, heriki yüzüne friendship focus 3 lastikten oluşan bir kombi öneririm. 76-77 ytl civarında. Bizzat kullandım, bu fiyata sahip olunabilecek çok güzel bir raktet. Fast spinden alabilirsin.

Yinede ilk tercihin dhs 4002 hazır raket olmalı bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu raketn bir yüzü tırtıklı lastik. G888 li raketle tırtıklı lastiğe göre çok daha iyi spin yapabilirsiniz. 4002 raket size mükemmel uyar ama nasıl alacaksınız ? Orasını bilmiyorum. Aslında gitti gidiyor da dükkanı olan hakan bey var ona rica etseniz belki dükkanına bir iki tane 4002 raket koyar birini de siz alırsınız kargoyla gelir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu raketn bir yüzü tırtıklı lastik. G888 li raketle tırtıklı lastiğe göre çok daha iyi spin yapabilirsiniz. 4002 raket size mükemmel uyar ama nasıl alacaksınız ? Orasını bilmiyorum. Aslında gitti gidiyor da dükkanı olan hakan bey var ona rica etseniz belki dükkanına bir iki tane 4002 raket koyar birini de siz alırsınız kargoyla gelir.

bahsettiğiniz hakan bey'e nasıl ulaşabilirim ? GG deki kullanıcı adı nedir acaba ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya illaki kafaya koydunuz alıcaksınız o 4002 yi sitede mitede satmıyorlar alıcaksanız istanbula gelir kral spor dan alırsınız

Bu nasıl bir üsluptur anlamış değilim.Saygılı olun.

25 YTL lik raket için istanbul'a mı geleyim ?

Saygı çerçevesinde yorum yapacaksanız sizi dinliyorum,amacınız terbiyesizlikse yorumlarınız size kalsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bahsi geçen DHS 4002 raketini aldım.Fakat raket yüzeylerinin üstünde şeffaf bir tabaka var.Jaletine benzer.Acaba bu jelatin raketler kirlenmesin diye mi konulmuş yoksa oyuna katkısı olan bir etmen mi ?

Oynarken bu jelatinleri çıkarmamalımıyım ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O jelatin lastiğin beklerken hava ile temas etmesini engellemek içindir fakat çıkardıktan sonra tekrar takma açısından kullanışsız. O jelatinleri çıkartın 2 tane asetat kağıdı alın rakete göre kesin. Oynadıktan sonra lastiği temizleyip asetatları koyarsınız.

Acaba raketi beğendiniz mi ? Biraz oynadıktan sonra yazın merak ettim. Acaba tavsiyem işinize yaradı mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 88 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..