Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eve Masa Alıcam Tavsiye?

Guest Musyun

Recommended Posts

slm;

Evde oynamak için kaliteli ve ekonomik bir masa arıyorum.İstanbulda alacak yer tavsiyesine ihityacım var.

Özellikle marka ve model tavsiyesi istiyorum.Çok Profesyonel olmasına gerek yok.Herkesin tavsiyelerini bekliyorum.

hepsiburada.com a bakabilirsiniz..aradığınız tarzda ekonomik fiyatlı masalar vardı yanlış hatırlamıyorsam..olmadı masa yaptırmakta başka bi çare olabilir :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Marka ve fiyat..!!

ktm

benim de kendi kafamda bulduğum cevap bu ama acaba barka hiç bir neden yok mu ? Bu kadar mı bariz kazık atılıyor yoksa başka farklar mı var?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de kendi kafamda bulduğum cevap bu ama acaba barka hiç bir neden yok mu ? Bu kadar mı bariz kazık atılıyor yoksa başka farklar mı var?

Lacoste tsirt 12o ytl aynı özellikteki başka bir marka 20-30-40 arası yap bir yorum ,aklından ne çıkarsa bahtına.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Lacoste tsirt 12o ytl aynı özellikteki başka bir marka 20-30-40 arası yap bir yorum ,aklından ne çıkarsa bahtına.

ktm

aradaki 100 ytl nin tek sebebi marka değil Selim abi o kadarda değildir yani ... Kalitesi olmadan tek başına yaramaz sonuçta...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aradaki 100 ytl nin tek sebebi marka değil Selim abi o kadarda değildir yani ... Kalitesi olmadan tek başına yaramaz sonuçta...

Tamamen marka aradaki fiyat farkı ,gerçi iyi bir marka olmakta kolay kazanılmıyor .Uzun yılların sonunda kalitesinden ödün vermeden aynı standartta mal üretip malının arkasında durması bu fiyat aralığını ortaya çıkarıyor,ama öldürücü bir kar uygulaması fazlasıyla bunun bedelini tüketicilerden alıyorlar.İyi bir marka çok iyi bir kar bırakıyor marka oluşturan firmalara Türkiyenin en büyük sıkıntısı bu işte bire üretip beşe satacağımız bir markamız dünyada yok kalkınan ülkelerin çoğu marka oluşturarak bu işi başarmışlar biz hala iğne ile kuyu kazmaya çalışıyoruz.Bu fırsatı artık bize vermiyorlar bu işi kıvıracak gücümüz yok halimiz yok milletin dünya markalarına sadece fasoncu olduk biz üreteceğiz onlar kazanacaklar bu iş böyle artık ipin ucunu çoktan ülke olarak kaçırdık .Biz üreteceğiz onlar yiyecekler işin özü..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamamen marka aradaki fiyat farkı ,gerçi iyi bir marka olmakta kolay kazanılmıyor .Uzun yılların sonunda kalitesinden ödün vermeden aynı standartta mal üretip malının arkasında durması bu fiyat aralığını ortaya çıkarıyor,ama öldürücü bir kar uygulaması fazlasıyla bunun bedelini tüketicilerden alıyorlar.İyi bir marka çok iyi bir kar bırakıyor marka oluşturan firmalara Türkiyenin en büyük sıkıntısı bu işte bire üretip beşe satacağımız bir markamız dünyada yok kalkınan ülkelerin çoğu marka oluşturarak bu işi başarmışlar biz hala iğne ile kuyu kazmaya çalışıyoruz.Bu fırsatı artık bize vermiyorlar bu işi kıvıracak gücümüz yok halimiz yok milletin dünya markalarına sadece fasoncu olduk biz üreteceğiz onlar kazanacaklar bu iş böyle artık ipin ucunu çoktan ülke olarak kaçırdık .Biz üreteceğiz onlar yiyecekler işin özü..

ktm

ktm Hocam, heralde hepimiz Zeki Bilardo ismini duymuşuzdur. Yüzde Yüz Türk malı olan ve avrupaya ihracat yapan türk şirketidir. Zeki bilardo markasının ürettiği bilardo masaları çoğu avrupa ülkesi tarafından özellikle tercih ediliyor. Bir çok avrupa şampiyonasına sponsor olarakta hem ülkemizin tanıtımına, hemde bilardo sporuna büyük hizmetler vermektedir.

Yazınızı okuyunca bilardo masası üreten Zeki Bilardo Neden Masa Tenisi Masası Üretmiyor diye düşündüm ve kısaa bir araştırma yaptıktan sonra sitesine göz attım Masa Tenisi masası ürettiklerini de gördüm. Link: ZEKİ BİLARDO

Türkiyede Zeki Bilardo gibi ismini dünyaya duyurmuş markaların Masa Tenisi Masası üretmesi gerektiğine inanıyorum. Önce iç piyasa yönelip sonrada ihracat yapılabilir. Ama bunlar anlatığım kadar kolay işler değiller.

Hem bizim marka tutkumuz ve hayranlığımız en üst seviyelerdeyken Bir türk malının iç piyasada tutulmasıda çok zor bir olay olsa gerek.

Umarım yakında Masa Tenisi Masaları üreten bir türk firması bu piyasada bende varım ahada ürünlerim diyerek bizlerin yüzünü güldürür..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

hocam masanın kalitesi cok hemde cok önemli masanın yüzeyi özellikle topu tutusu daha sonrada topu fırlatıs acısı temposu standartlara uygun olmalı masanız en az(eğer ben ilgileniyorum profesyonel düzeyde olmak istiyorum diyorsanız)en az 22 mm olmalı masanız stag masayla oynadım gecenlerde masanın altı beyaz olanlardan kodunu bilmiyorum maalesef benim hosuma gitmedi stiganın yasakanın butterfly ın mac kasalarından alın derim ben

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 38 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..