Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Masa Tenisi Kupası Bayanlar 1.tur Maçları

Recommended Posts

ETTU CUP 1. TUR

Fenerbahçe S.K. Masa Tenisi Bayan A Takımız 30-31 Ağustos 2008 tarihinde yapılacak olan AVRUPA MASA TENİSİ KUPASI (ETTU CUP ) 1. TUR MAÇLARI'NDA ev sahibi takım olarak 4 takımdan oluşan 5. grupta oynayacaktır.

Grubumuzda ilk maçımızı 30 ağustos 2008 saat 14:00'da Hırvatistan temsilcisi STK “Bjelovar ile ikinci maçımızı aynı tarihte saat 19:00'da karadağ temsilcisi Buducnost” Podgorica ile üçüncü ve son maçımızı 31 ağustos 2008 saat 10:00'da hollanda temsilcisi Bonnema Westa takımıyla oynayacağız.

Müsabakalar Kadıköy Caferağa Spor Salonun da oynanacaktır.

Maçlarımız sırasında sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Babür ÜSTÜNDAĞ

Koordinatör Antrenör

Fenerbahçe Spor Kulübü Masa Tenisi Şubesi

Tel: 0216-336 36 09

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETTU CUP 1. TUR

Fenerbahçe S.K. Masa Tenisi Bayan A Takımız 30-31 Ağustos 2008 tarihinde yapılacak olan AVRUPA MASA TENİSİ KUPASI (ETTU CUP ) 1. TUR MAÇLARI'NDA ev sahibi takım olarak 4 takımdan oluşan 5. grupta oynayacaktır.

Grubumuzda ilk maçımızı 30 ağustos 2008 saat 14:00'da Hırvatistan temsilcisi STK “Bjelovar ile ikinci maçımızı aynı tarihte saat 19:00'da karadağ temsilcisi Buducnost” Podgorica ile üçüncü ve son maçımızı 31 ağustos 2008 saat 10:00'da hollanda temsilcisi Bonnema Westa takımıyla oynayacağız.

Müsabakalar Kadıköy Caferağa Spor Salonun da oynanacaktır.

Maçlarımız sırasında sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Babür ÜSTÜNDAĞ

Koordinatör Antrenör

Fenerbahçe Spor Kulübü Masa Tenisi Şubesi

Tel: 0216-336 36 09

Babür kardeşim tüm maçlarınızda canı gönülden başarılar diliyorum.Ankaradan gelip izleme şansım yok gibi.İşten güçten zaman bulamıyoruz böle şeylere.Senden güzel haberleri bekliyorum.Sonuçlarıda burada bilgilendirirsen sevinirim.Hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Babür kardeşim tüm maçlarınızda canı gönülden başarılar diliyorum.Ankaradan gelip izleme şansım yok gibi.İşten güçten zaman bulamıyoruz böle şeylere.Senden güzel haberleri bekliyorum.Sonuçlarıda burada bilgilendirirsen sevinirim.Hoşçakal...

tufan abi merhaba Maçlarımızın sonuçlarını ayrıntılı olarak buradan bildiricem, kulübümüzün resmi televizyonundan da naklen yayın yaptırma çabası içindeyiz böylece gelemeyen dostlar burdan takip edebilirler Ankara'ya selamlar sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir şeyi merak ediyorum.. 2 tane avrupa kupası var sanırsam. biri ECL (şampiyonlar ligi), diğeri de ETTU cup. fenerbahçe hem erkek hem bayanlarda lig şampiyonu oldu ama ECL e katıl(a)mıyor. bunun sebebi nedir ?

Bir adet Avrupa Kupası bir adette Şampiyonlar Ligi var. Şampiyonlar Ligine katılım şartlarının Türkiye şampiyonluklarıyla ilgisi yok.Avrupa Şampiyonlar Liginin maddi,tesis,teknik vb. zorunlu şartları var ayrıntıları resmi şampiyonlar ligi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..