Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Altunay Spor

Guest w1ncenzzo

Recommended Posts

Arkadaşlar bu gün Ulusa Altunay spora gittim raket almak için yalnız 2 lastik ve tahtanın fiyatı çok oldu bende mecburen gene hazır raketlere kaldım ama hiç hoşnut olmadım forumumuzun adını werdim ama adam bilmiyorum dedi sinir oldum ama başka yerde de iyisini bulamam diye aldım butterfly tamara boros 600c :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu gün Ulusa Altunay spora gittim raket almak için yalnız 2 lastik ve tahtanın fiyatı çok oldu bende mecburen gene hazır raketlere kaldım ama hiç hoşnut olmadım forumumuzun adını werdim ama adam bilmiyorum dedi sinir oldum ama başka yerde de iyisini bulamam diye aldım butterfly tamara boros 600c :kizgin:

ah abim..burda derdini yazsaydın ya el birliğiyle sana uygun bi raket tavsiye ederdik..hazır raket alınır mı hiç? :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boş ver sen keyfine bak,sporunu yap,spor mağzasının sattığı ürün onun için çok önemli değil o paranın peşinde.Bizim ülkenin spor sorumlularıda aynı mantıkta onlarda yapılan sporun nerede olduğunu bilmezler.Pek kafana bu işleri takma,kal sağlıcakla..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abicim ne bilim daha dün gördüm siteyi eski günleri hatırladım arzularım kabardı pederdende 50 lira kapabildim anca ne bilim ben bu kadar pahalı olacağını ama şimdi de pişman oldum ha uff walla cnm sıkıldı şimdi. -_-

Sıkmayın canınızı yarın 14:00 dan sonra demirtepe metro durağının yanındaki plaza kafeye gelin, benimle bi maç yapın rahatlarsınız :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten senin adına üzüldüm arkadaşım ancak buyukdoğu abinin de dediği gibi sıkma canını artık yeni raketinle onla bir maç yap ve rahatla ;):

Herşeye rağmen iyimser olmak gerekiyor hayatta.

Bir daha raket alırken forumdaki tavsiyeleri dinler öyle karar veririsin artık

Umut seninle olsun :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca mağazadan almak da şart değil. İnternetten satış yapan, telefonla / e-maille malzeme sağlayan bir sürü yer var. Alternatiflere göz atmak lazım.

iyi ama arkadasuım 18 yasını doldurmayan bi kişinin nasıl int. üzerinden alısveriş yapmasını bekleyebilirsin ki _?

:frust::sorry:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi ama arkadasuım 18 yasını doldurmayan bi kişinin nasıl int. üzerinden alısveriş yapmasını bekleyebilirsin ki _?

:frust::sorry:

Bir de ben teselli edeyim. şimdilik boşver kombi raketi..oynayacak birisi varsa sen hazır raketle düzenli olarak antremanını yap. oyununu geliştir. turnuvalara felan gir. maç tecrübesi kazan. ilk başta önemli olan bunlar. kombi raket alacağın zaman da hiç öyle fazla para felan verme. en ucuzundan yaptır bi tane oyna. dediğim gibi önemli olan düzenli olarak antreman yapmak ve maç tecrübesi kazanmak. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ailesinden birinin kredi kartıyla yada banka havalesiyle

Aile üyelerine ait limiti yüksek kartları riske atmayın. En güzeli internet alışverişi için sanal kredi kartı veren bankalardan birine müracaat etmek. Sanal hesabınıza alışverişiniz için ne kadar gerekiyorsa o kadar para yatırıyorsunuz. İnternet üzerinden alışverişinizi yaptıktan sonra hesapta bişey kalmıyor zaten. Şifreniz ele geçirilse bile size bir zarar gelmesi söz konusu değil. Bende ihmal ediyorum hep. Benim de çıkartmam lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Altunayspor'un mağazasındaki çalışanlar tabi ki forum buluşmasını vs. hatırlamazlar. Altunayspor'dan sadece bikaç kişi biliyordu turnuvayı. Dükkandan alırsan tabi ki biraz pahalı gelir. Altunayspor bir site açıyor zaten ve çok çok uygun fiyatlara. Ama şimdi alacaksan internet üzerinden almanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Altunay spor'un sitesi acaba ne zaman faaliyete geçecek.

Yazmayayım demiştim ama o mağaza hakkında bir yazı da ben yazayım, geçen sene gitmiştim, butterfly'ın fx serisinden tek lastiğine 110 YTL dediler.

Ayrıca w1ncenzzo kardeş sen bak keyfine, Nasrettin Hoca'nın dediği gibi keramet kavukta değil, sen tekniğini geliştirmene bak, raketi her zaman alırsın daha yaşın genç..

Örneğin geçen günkü Wang Liqin ile Schlager'in maçına baktım, şundan kesinlikle eminimki Wang Liqin'de bu teknik, bu beceri varken tokaçla oynasa yine kazanırdı, raketi iyi olduğu için dağıtmadı rakibini..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazmayayım demiştim ama o mağaza hakkında bir yazı da ben yazayım, geçen sene gitmiştim, butterfly'ın fx serisinden tek lastiğine 110 YTL dediler.

Öylde İDİ, neyse, site yakında faaliyete geçecek ve sadece butterfly ürünlerinden oluşacak ve fiyatları da gayet uygun olacak.

İyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 year later...

Altunay spora gercekten guzel ilgileniyorlar aslında ve orada DHS nin lastikleri ve tahtaları var yani senin hazır raket fiyatına onlar guzel bir raket yapabiliyorlar. Bildigim kadar lastikler 25 tl den basliyor. Cin lastiklerinden de memnun kalırdın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..