Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriver Tutkunları İçin!

cagan

Recommended Posts

bu aralar yurt dışı alışverişe merak saldım..baktım yurt içi alışveriş kesemizi zorlayacak baya,e bide orda 3 te 1 i , 4 te 1 i fiyata aynı ürün dururken bana mantıksız geliyo yurt içinden almak..neyse sadede geliyim..presports.com da sriver-el ,sriver ve sriver fx ler gayet uygun fiyatlarla satılıyo şu aralar..bu fiyatlar geçici mi bilmiyorum ama bildiğim tek şey burda ki tek lastik fiyatına ordan 2 tane alabileceğimiz gerçeği..lastikler sadece 23 dolar..çifti kargo dahil 53 dolar tutuyo..yani tl hesabı bakarsak 62-63 tl falan ediyo..bu para neredeyse Türkiye'de bir sriver parası ( kargosuyla birlikte).. sriver tutkunlarına duyurulur!! ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu aralar yurt dışı alışverişe merak saldım..baktım yurt içi alışveriş kesemizi zorlayacak baya,e bide orda 3 te 1 i , 4 te 1 i fiyata aynı ürün dururken bana mantıksız geliyo yurt içinden almak..neyse sadede geliyim..presports.com da sriver-el ,sriver ve sriver fx ler gayet uygun fiyatlarla satılıyo şu aralar..bu fiyatlar geçici mi bilmiyorum ama bildiğim tek şey burda ki tek lastik fiyatına ordan 2 tane alabileceğimiz gerçeği..lastikler sadece 23 dolar..çifti kargo dahil 57 dolar tutuyo..yani tl hesabı bakarsak 62-63 tl falan ediyo..bu para nerdeyse Türkiye'de bir sriver parası ( kargosuyla birlikte).. sriver tutkunlarına duyurulur!! ;):

Çağan Hocam sonuda senide kaybettik yerli fiyatlar seni uluslar arası ticarete itti sonuda ,şansın açık olsun.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Çağan Hocam sonuda senide kaybettik yerli fiyatlar seni uluslar arası ticarete itti sonuda ,şansın açık olsun.

ktm

Hatta çok yakında Çağan hocamla presports yetkilileriyle görüşüp distiribütörlük alıcaz :P::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonunda lastik konusunda beklenen gerçeği bulduk.Lastik taze mi ?Bayat mı? Daha lastiği bulamadan şimdide tazesinimi kovalıyacağız yandık desenize.Aslında lastiğin bir raf ömrü var ise aldığımız lastiklerin tazesini bayatını nereden anlıyacağız,anlıyamıyacağız üzerilerinde üretimle ilgili hiç bir ibare yok.Fabrika çıkışı satıcıda bekleyişi kullanıcıya geliş süresi üf iki ucu tutulmaz bir deynek misali..Aslında bu güncel bir sorun niye sertleşmiş lastikleri alma riskimiz olsun bizler satıcılara onlarda üst satıcılara sonu fabrikaya giden bir baskı olursa imalat tarihleri yazılabilir.İlaç böyledir satamıyacağın ilacı alma çünkü kullanılabirlik süresi var geçerse çöpe gitti kazançlar.Lastiktede böyle bir sorun varsaki kesin var. Koydursunlar imalat tarihlerini satıcılarımız satabileceklerine inandıkları malzemeyi getirsinler.Yoksa daha karar veremediğimiz lastiklerimizin tazesinide mi araştıracağız..Bizlere kolay gelsin o zaman...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonunda lastik konusunda beklenen gerçeği bulduk.Lastik taze mi ?Bayat mı? Daha lastiği bulamadan şimdide tazesinimi kovalıyacağız yandık desenize.Aslında lastiğin bir raf ömrü var ise aldığımız lastiklerin tazesini bayatını nereden anlıyacağız,anlıyamıyacağız üzerilerinde üretimle ilgili hiç bir ibare yok.Fabrika çıkışı satıcıda bekleyişi kullanıcıya geliş süresi üf iki ucu tutulmaz bir deynek misali..Aslında bu güncel bir sorun niye sertleşmiş lastikleri alma riskimiz olsun bizler satıcılara onlarda üst satıcılara sonu fabrikaya giden bir baskı olursa imalat tarihleri yazılabilir.İlaç böyledir satamıyacağın ilacı alma çünkü kullanılabirlik süresi var geçerse çöpe gitti kazançlar.Lastiktede böyle bir sorun varsaki kesin var. Koydunsunlar imalat tarihlerini satıcılarımız satabileceklerine inandıkları malzemeyi getirsinler.Yoksa daha karar veremediğimiz lastiklerimizin tazesinide mi araştıracağız..Bizlere kolay gelsin o zaman...

ktm

aslında lastiklerde de üretim tarihi;son kullanma tarihi falan olsa ya :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Solisyonlanma işi bitsin Türkiyede yeni lastikler biraz hareketlenir sonrada lastik satışı iyiden iyiye yavaşlar.Söktak solisyonlama lastikleri perişan ediyordu artık o da bitti. Şimdi artık tekstil zamanı giyinip süsleneceğiz satıcılarımız lastik tahta fiyatlarına benzetirlerse tekstil işini bizler yurt dışını daha çok kovalarız.Bilgilerine..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..