Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rize & Trabzon & Artvin

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

rize spor müdürü aynı zamanda masa tenisi antrenörü ve bir dönem masa tenisine çok büyük yatırımlar yapmışlardı, dış transferlerle ranihli takımı süperligde falan mücadele etti, ancak bu yıl bütün ilgisini tesisleşmeye çevirdi ve masa tenisine pek zaman ayırmıyor, il temsilcisi de kulüplerin ilgisizliğinden şikayetçi, kulüp idarecileriyle toplanıp bu sene lig yapılıp yapılmayacağına karar verilecek, umarım lehimize bir sonuç çıkar, yoksa komşu illere ferdi müsabakalara takılacağız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan, Ömer Hoca vardı Rizede.İlgilenmiyormu artık bu işlerle.Kendisini tanıdığım kadarıyla oldukça aktif ve ilgiliydi masatenisine...

:D: bir önceki mesajda bahsettiğim kişi ömer beydi, çok iligili ama bu sene ne olacak ben bile bilmiyorum, daha geçenlerde masa tenisi ve güreş eğitim merkezi adlı ihale yapıldı, uluslararası standartlara uygun sadece masa tenisi için 12 masalık salon yapılacak, yakında inşaatı başlar, tesisleşmeye çok önem veriyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..