Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Lastikleri Yorum

Guest 41zoradam41

Recommended Posts

bu lastiklerin hız spin ve kontrollerini birbirleriyle karşılaştırır mısınız g555 sadece bh yönü hakkında yorum hurricane 2-3 hakkında yorum var ama ben tg skyline 2 ve 3 ile karşılaştırmasını istiyorum yorumlarınız için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu lastiklerin hız spin ve kontrollerini birbirleriyle karşılaştırır mısınız g555 sadece bh yönü hakkında yorum hurricane 2-3 hakkında yorum var ama ben tg skyline 2 ve 3 ile karşılaştırmasını istiyorum yorumlarınız için teşekkürler

TG3'ü kısa bir süre kullandım, H3'ü de kullandım. TG3 H3'e göre daha kontrolsüz ama daha hızlı ve spinli ( az da olsa), H3'ü BH ve FH'de kullanabilirsiniz ama TG3 bence sadece FH lastiği, hızlı vuruşlarda raketi fazladan kapatmazsanız toplar masayı aşıyor. TG3 topu biraz kaldırıyor gibi, masa üzerindeki yavaş vuruşlarda etkili olabilir. Yüzeyleri yapışkanlı, daha önce bu tür lastiklerle oynamamışsanız veya ciddi deneyiminiz yoksa insanı masa tenisinden soğutabilir lastikler. Süngerleri sert, hissi az. Kendi ayarınızdaki rakiplerinizi bu lastiklerle daha kolay yenebilirsiniz ( orta alt seviye için yazılmıştır) ama bir üst seviyedeki oyuncudan sayı bile alamayabilirsiniz. Böyle garip bir lastik. Çin işine alışık olmayanlara tavsiye etmiyorum (Çİnden kastım sert sünger ve yapışık lastik). Tabi ki bunlar benim görüşlerim.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben daha önce g2fx ve sriver el ile oynadım sora arkadaşların tgskyline2,geospin,hurricane2 leri ile oynadım masaya yakın oynadığım için kesik ve spinler çok iyi geldi bloklar harika hatasız blok yaptım rakiplerim spin atmaktan bıktı ve oynadığım kişiler beni önceden yenerdi bu yüzden bu tür lastikleri denemek istiyorum ve bunları tavsiye ettiler yorumunuza teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..