Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombi Raket Tavsiyesi

Guest alew

Recommended Posts

arkadaşlar ilk defa kombinasyon raket alacagim..yardım edermisiniz..daha çok hızlı ve masaya uzak oynuyorum ve kesme vuruşları az kullanıyorum..

ve ayrıca kombinasyon için gereken malzemeleri hangi mağazalarda bulabilirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya bu ilk başlayanlar için sriver fx fikrini kim attı ortaya Allah'ınızı severseniz..lastiğin paketinin üzerinde ''ilk başlayanlar için uygundur'' yazıyoda biz mi körüz görmüyoruz?..lastiğin çifti 100 ytl yi geçiyo..dediğiniz tahtalarda ha keza o denli pahalı..daha ilk kombinasyonunu yapacak birine bu tavsiyeyi yapmak pek mantıklı değil bence..ayrıca bu söylenen kombinasyon öyle yavaş bi kombinasyonda değil..büyük ihtimalle tam anlamıyla alışmanız 3-5 ay sürer,o sürede rakipler çok top toplar..diceğim o ki ; ilk kombinasyon için bu kadar para vermeye değmez..70-80 lirayada işinizi fazlasıyla görecek,oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacak bi kombinasyon yapabilirsiniz..fast-spin den Nihat Bey'e derdinizi anlatın,bütçenizide söyleyin o size yardımcı olur..artık herkesin ağzına sakız olmuş ''iki tarafa da 1.9 sriver fx....'' ne diyim artık... :protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öneri güzel. Tahta olarak stiga allround evolution seçenekler arasına alınabilir. Petr korbel, spin sporda var, sriver fx ler fast spinde indirimde.

yinhetürk sitesinde sriver fx ler daha da ucuza alınabilir bilginize. petr korbel den daha hesaplı tahtalarda bulabilirsiniz. onu almanız şart değil. araştırmaya devam. kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya bu ilk başlayanlar için sriver fx fikrini kim attı ortaya Allah'ınızı severseniz..lastiğin paketinin üzerinde ''ilk başlayanlar için uygundur'' yazıyoda biz mi körüz görmüyoruz?..lastiğin çifti 100 ytl yi geçiyo..dediğiniz tahtalarda ha keza o denli pahalı..daha ilk kombinasyonunu yapacak birine bu tavsiyeyi yapmak pek mantıklı değil bence..ayrıca bu söylenen kombinasyon öyle yavaş bi kombinasyonda değil..büyük ihtimalle tam anlamıyla alışmanız 3-5 ay sürer,o sürede rakipler çok top toplar..diceğim o ki ; ilk kombinasyon için bu kadar para vermeye değmez..70-80 lirayada işinizi fazlasıyla görecek,oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacak bi kombinasyon yapabilirsiniz..fast-spin den Nihat Bey'e derdinizi anlatın,bütçenizide söyleyin o size yardımcı olur..artık herkesin ağzına sakız olmuş ''iki tarafa da 1.9 sriver fx....'' ne diyim artık... :protesto:

hocalarımızın, yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyenlere önerdiği bir lastikten bahsediyoruz. delinin biri kuyuya taş atmış hikayesi değil bu. ayrıca yeni başlıyor diye raketin fiyatı düşük olmak zorunda da değil. yanlış kombi seçerek, hem para hem zamandan olmaktan iyidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocalarımızın, yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyenlere önerdiği bir lastikten bahsediyoruz. delinin biri kuyuya taş atmış hikayesi değil bu. ayrıca yeni başlıyor diye raketin fiyatı düşük olmak zorunda da değil. yanlış kombi seçerek, hem para hem zamandan olmaktan iyidir.

haşa hocalar ne derse o!! tam dediğin gibi zamanında bi deli atmış kuyuya bi taş kimse çıkaramıyo..sokaktaki adamdan raket tavsiyesi istesen adam sana''iki tarafada sriver fx tak'' der hale geldi durum..o zaman bunca marka bunca lastiği boşuna üretiyor..kapatsınlar fabrikayı üretime paydos..heryere sriver fx üretim atölyeleri,fabrikaları kurulsun..gelişen adam her lastikle,her tahtayla gelişir kardeşim..zorlanacağı kesin ama zaten çalışmadan çabalamadan kimse biyere gelemez..lastik bahane çalışmak şahane..yok yok sriver az gelir..şöyle her iki tarafada bryce fx tahtada ne biliyor musunuz? schlager carbon..süper bi kombinasyon..vurduğun topu ne sen ne de rakibin göremez..roket gibi füze gibi bişey..fiyatıda çok değil..tahta 150,lastiklerde 70'er den 140..etti 290..düz hesap 300 de..bende yeni başlayan kardeşlerimize bu kombinasyonu öneriyorum..nasılsa ağzı olan tavsiye ediyo..falanca hoca dedi çok iyi lastikmiş..2 okuyup üfleyince solüsyon etkisi yapıyomuş..hatta ekipman tavsiyesi isteyenler bölümünüde kapatalım,tek topic altında birleştirelim..''yeni başlayanlara sriver fx tavsiye edilir'' yazalım bu iş bitsin..ne uğraşıyoruz dimi ama..

not:bu tepkim kesinlikle hocalarımıza değildir..haddim değil zaten..sadece her foruma girişimde ilk kombisini yapacak olanlara olur olmaz kişiler tarafından sriver fx tavsiye edilmesidir..ne lastikmiş bu ya..ben ne salakmışım gitmişim başka lastik almışım..yazık bana,parama,emeğime :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haşa hocalar ne derse o!! tam dediğin gibi zamanında bi deli atmış kuyuya bi taş kimse çıkaramıyo..sokaktaki adamdan raket tavsiyesi istesen adam sana''iki tarafada sriver fx tak'' der hale geldi durum..o zaman bunca marka bunca lastiği boşuna üretiyor..kapatsınlar fabrikayı üretime paydos..heryere sriver fx üretim atölyeleri,fabrikaları kurulsun..gelişen adam her lastikle,her tahtayla gelişir kardeşim..zorlanacağı kesin ama zaten çalışmadan çabalamadan kimse biyere gelemez..lastik bahane çalışmak şahane..yok yok sriver az gelir..şöyle her iki tarafada bryce fx tahtada ne biliyor musunuz? schlager carbon..süper bi kombinasyon..vurduğun topu ne sen ne de rakibin göremez..roket gibi füze gibi bişey..fiyatıda çok değil..tahta 150,lastiklerde 70'er den 140..etti 290..düz hesap 300 de..bende yeni başlayan kardeşlerimize bu kombinasyonu öneriyorum..nasılsa ağzı olan tavsiye ediyo..falanca hoca dedi çok iyi lastikmiş..2 okuyup üfleyince solüsyon etkisi yapıyomuş..hatta ekipman tavsiyesi isteyenler bölümünüde kapatalım,tek topic altında birleştirelim..''yeni başlayanlara sriver fx tavsiye edilir'' yazalım bu iş bitsin..ne uğraşıyoruz dimi ama..

not:bu tepkim kesinlikle hocalarımıza değildir..haddim değil zaten..sadece her foruma girişimde ilk kombisini yapacak olanlara olur olmaz kişiler tarafından sriver fx tavsiye edilmesidir..ne lastikmiş bu ya..ben ne salakmışım gitmişim başka lastik almışım..yazık bana,parama,emeğime :alkis:

:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de Primorac OFF- üstüne Sriver FX tavsiyesi biraz fazla ezbere ve klişe oldu. Ama en azından tavsiye edeni rezil etmez :). Yumuşaklığı yeni başlayan için uygun, tahta da çok atmaz. Lastiği de 1,7 filan aldın mı problem yok. Bu işi yapabilecek bir dolu başka kombinasyon yok mu? Tabi var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar saçmalığı tek başınızamı ürettiniz :pirpir:

Çağan arkadaşımız hiç saçmalamamış tamamen doğruları yazmış.Forum arkadaşlarımızın ürettiği bir fikre istemiyerekte olsa sahip çıkmış Sriver FX .Diğer üreticilere boşuna üretim yapmayın biz FX kullanıyoruz mesajını vermiş daha ne yapacaktı.Her yeni başlıyana bir kere FX önerimiz var diğerlerine bir türlü sahip çıkamadık . Çağan arkadaşımızda bir serzenişte bulunmuş başka bir lastik yokmu diye. Çokta iyi etmiş.

Sayın Ararat1973 forumu azıcık dolaşsaydınız ne demek istedini arkadaşımızın daha iyi anlardınız.

Sağlıklı ve İyi Günler

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz

Sriver FX hakkında birşey demeyeceğim fakat bir insanın düşüncelerini ve yorumlarını saçmalık olarak göremezsin görsende bunu bu şekilde belirtemezsin, çok yanlış ... Kimsenin herşeyi bildiğide yok, hep beraber öğrenmeye çalışıyoruz ...

ÖFY

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi de kardeşim doğruları bir sizmi biliyorsunuz? Çağan demişki, bu kadar fabrikayı boşunamı yaptılar? Bu kadar fabrika var diye, biz mi ayakta tutacağız hepsini? Madem sriver fx li, petr korbel li öneride bulunuluyor, o zaman o da carbon tahtalı bryce lı öneride bulunurmuş. Bulun kardeşim, bulun, bu da öneridir. Ama kalkıp böyle ahkam kesmelere gerek yok, ne söylenecekse uslubuyla söylemek herzaman daha güzeldir. Varsa farklı bir önerin, yaparsın, başkasında sataşmaya gerek yok. Ayrıca benim forumu ne kadar dolaştığımı nereden biliyorsunuz? Sahi siz herşeyi biliyorsunuz.

Biz doğruları biliyoruz diye bir şey söylemedik sadece forumdaki yazıların kısa tercümesini yapmış Çağan arkadaşımız..Bende doğru olduğunu okeyledim sadece.. Bunlar bizim fikirlerimiz değil diyede belirtmiş diğer markalarıda unutmayın iyi malzemeler var demek istemiş.Bizim aslında birşeyde bildiğimiz yok ahkam kesmek. sataşmak gibi bir derdimizde hiç yok..Sizin dediğiniz gibi SAÇMALAMAYIN tarzı bir uslup kullansaydık dahamı hoş ve güzel olurdu bunu mu demek istediniz.Sahi bizler çok bir şey bilmiyoruz onun için forumdan bir şeyler öğrene bilirmiyiz diye giriyoruz.

Saygılarımla.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O tavsiyeyi ben vermiştim. Bir kaç gün foruma giremediğim için neden bu kombiyi önerdiğimi anlatmak istiyorum. Arkadaşımızın yeni başladığını düşündüm ve ona 1.7 sriver fx( uzaktan oynuyorum dendiği için çin lastikleri önermedim ve kalınlık olarak hızlı oynuyorum dediği için 1.9 önerdim.. tabiki diğer markaların lastikleri var ama ben seçimimi sriver fx ten yana kullandım.) all tahta(all tahta arkadışımızın hızlı isteğine pek bi cevap veremez düşüncesiyle ona primorac off- önerdim belki biraz daha hızlı isterse diye petr korbelide önerdim... seçimleri bu tahtalardan yana yaptım çünkü bu tahtaları beğeniyorum...) önerecektim. (fiyat olarak bi kısıtlama yapmamış arkadaşımız,fiyatlara bakar beğenmezse zaten daha ucuzunu önermemizi ister diye düşündüm.)

Teşekkürler... İyi oyunlar...

TTmeto

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..