Jump to content
Masatenisi.org Forum

Okmeydanına Partner

Tahsin1

Recommended Posts

bu hafta ve önümüzdeki hafta içi hemen hemen her akşam ordayım.

ayrıca başka gelen arkadaşlarda oluyor, oyuncu sıkıntısı çekmezsiniz.

Mustafa merhaba,

Hayırdır, sezona çok sıkı bir şekilde hazırlanıyorsun. Hedefler büyük galiba?? Bu şekilde hazırlanırsan senden maç alamayız herhalde.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa merhaba,

Hayırdır, sezona çok sıkı bir şekilde hazırlanıyorsun. Hedefler büyük galiba?? Bu şekilde hazırlanırsan senden maç alamayız herhalde.

Selamlar,

sayın hocam ankaralılara maç verince iş başa düştü deyip antramanlara başladım.

seneye ankara da hedef final, çeyrek te elenmek yok.

bu akşam müsaitseniz sizde buyrun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Haşmet  Çakıcı
:protesto:merhabalar ok meydanında yada ups.de benimle tenis oynayacak arkadaşları bekleriz yeni arkadaşlar yeni deneyimleri görmek amaç

:gulumse: serzen arkadaşım merhabalar ben okmeydanında oturuyorum ve masa tenisi ve normal tenisi çok sevmekle birlikte masa tenisinde daha çok tecrübe sahibi olduğum -ki üniversitede dört yıl ve görev yaptığım şu anki okulumda da iki yıl ve bi ara doğu görevim de de öğrencilerime de ders verme girişimim de olmuştu-için bu sporu seninle yapmayı çok isterim.sen de sıkı ve güzel maçlara varım diyorsan mesajını beklerim.saygılar Haşmte Çakıcı..

not :profösyonel düzeyde hiç değilim belki amatör de sayılmam ama teknikleri çok iyi ve çabuk öğrenirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:gulumse: serzen arkadaşım merhabalar ben okmeydanında oturuyorum ve masa tenisi ve normal tenisi çok sevmekle birlikte masa tenisinde daha çok tecrübe sahibi olduğum -ki üniversitede dört yıl ve görev yaptığım şu anki okulumda da iki yıl ve bi ara doğu görevim de de öğrencilerime de ders verme girişimim de olmuştu-için bu sporu seninle yapmayı çok isterim.sen de sıkı ve güzel maçlara varım diyorsan mesajını beklerim.saygılar Haşmte Çakıcı..

not :profösyonel düzeyde hiç değilim belki amatör de sayılmam ama teknikleri çok iyi ve çabuk öğrenirim..

haşmet arkadaşım ne zaman buluşup oynayacaz tekrar özledim sizi valla inşallah yarın ok meydanındsa olurum sizinle bol bol maç yaparız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..