Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Rapid Ve Rapid Soft Sünger Sertlikleri...

Enduro

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Tibhar Rapid ve Rapid Soft lastiklerin sünger sertlikleri Sriver FX ile kıyaslandığında nasıldır? İkinci olarak Rapid ve Rapid Soft genel olarak Sriver FX ile kıyaslandığında nasıl lastiklerdir. Bizzat kullanmış olan arkadaşlar yorumlarını paylaşırlarsa memnun olurum.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende onu merak ettim ve fast spine sordum torpedo lastiğin sriver fx in yumusaklığında olduğunu sölediler fakat ondan biraz daha hızlıymıs rapid ve rapid soft pek yakın degilmis sriver fx e

Canberk sriver fx e yakın olan torpedo soft sanırım.

Aşağıdaki linkten sünger sertliklerine bakabilirsiniz.

http://www.timtts.be/Overzicht_Rubbers.pdf

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

torpedo soft kullanıyorum sriver fx ilede oynadım sünger sertlikleri aynı gibi geldi bana torpedo soft sriverden biraz daha hızlı sriver fx masa başında çok az daha iyi masadan biraz daha uzaklaşında torpedo daha iyi diyebilirim benim lastiği sanırım nisan sonunda aldım kenarlardan ufak dökülmeler başladı ömür olarak sriver daha uzun ömürlü olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Tibhar Rapid ve Rapid Soft lastiklerin sünger sertlikleri Sriver FX ile kıyaslandığında nasıldır? İkinci olarak Rapid ve Rapid Soft genel olarak Sriver FX ile kıyaslandığında nasıl lastiklerdir. Bizzat kullanmış olan arkadaşlar yorumlarını paylaşırlarsa memnun olurum.

Teşekkürler.

Selam ben FH Tibhar Rapid ve BH Sriver FX i aynı kombinasyonda kullanan biri olarak söylüyeyim Sriver FX in süngeri Tibhar Rapid e göre biraz daha sert, eğer ki düşünceniz düşünceniz bu iki lastik arasında ise FH de kesinlikle Tibhar Rapid i öneririm selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam ben FH Tibhar Rapid ve BH Sriver FX i aynı kombinasyonda kullanan biri olarak söylüyeyim Sriver FX in süngeri Tibhar Rapid e göre biraz daha sert, eğer ki düşünceniz düşünceniz bu iki lastik arasında ise FH de kesinlikle Tibhar Rapid i öneririm selamlar.

Sert süngerle oynayamıyorum, Samba NTec gibi çok yumuşak olması da hoşuma gitmiyor. Sriver FX'in sünger sertliği tam istediğim gibi. Dediğiniz gibiyse Rapid tercih etmek daha iyi olacak. Ek olarak iki lastiği karşılaştırmanızı rica etsem, genel olarak benzer karaktere sahip lastikler diyebilir miyiz? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..