Jump to content
Masatenisi.org Forum

9 Ağustos C.tesi Okmeydanı

Guest Fulya

Recommended Posts

2 ağustos taki okmeydanı turnuvası çok çekişmeli maçlara sahne oldu.turnuva sonuçlarını görmek isteyenler www.ivtta.net

sayfamıza bakabilirler.

9 ağustos ta yine okmeydanındayız (aslında sırada haydarpaşa salonundaydı, bir sonraki c.tesi sanırım 16 ağustos ta haydarpaşada olacağız).

yine çok iyi oyuncuları görmek ve onlarla oynamak mümkün olacak.

turnuva saati yine 13.

görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 ağustos taki okmeydanı turnuvası çok çekişmeli maçlara sahne oldu.turnuva sonuçlarını görmek isteyenler www.ivtta.net

sayfamıza bakabilirler.

9 ağustos ta yine okmeydanındayız (aslında sırada haydarpaşa salonundaydı, bir sonraki c.tesi sanırım 16 ağustos ta haydarpaşada olacağız).

turnuva saati yine 13.

görüşmek üzere....

9 ağustos okmeydani turnuvasi tam olarak nerede yapilacak. Isteyen herkes katilabiliyormu? Kayit yaptirmak gerkiyormu?

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
9 ağustos okmeydani turnuvasi tam olarak nerede yapilacak. Isteyen herkes katilabiliyormu? Kayit yaptirmak gerkiyormu?

Tesekkurler.

Okmeydanı Cemal Kamacı spor salonu yanında İTO meslek lisesinin spor salonu var(5-10 metre birşey var aralarında). İsteyen herkes katılabiliyor bildiğim kadarıyla...

Teşekkürler ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçtiğimiz turnuva baya güzel olmus herhalde katılamadığımdan dolayı üzülmüstüm önümüzdeki hafta tekrar olmasına sevindim ups turnuvasıyla çakısması kötü olmus ikisi arasında bir tercih yapacağım

bende ikisi arasında kaldım ama ups ye gidicem sanırım..zaten okmeydanı turnuvası bu aralar sıklıkla yapılıyo..ama yinede kesin karar veremedim..bakalım bugün gidicez okmeydanına havasını suyunu seversem cumarteside ordayım :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende ikisi arasında kaldım ama ups ye gidicem sanırım..zaten okmeydanı turnuvası bu aralar sıklıkla yapılıyo..ama yinede kesin karar veremedim..bakalım bugün gidicez okmeydanına havasını suyunu seversem cumarteside ordayım :lol:

Buranın havası çok güzel Çağan ,ister cumartesi gel, ister pazar gel,ister pazartesi gel ama seveceğin SUYU al da gel..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim gibi yapın.İstanbuldayken Ferit abi bilmediğim için beni arabasıyla ilk önce Okmeydanına götürdü.Sanırım Anadolu yakasındaydı.Orada oynadık sonra sanırım Avrupa yakasında Haydarpaşadaki salona götürdü.Saolsun kaybolmayım diye resmen servis yaptı :lol: .Sizde benim gibi İstanbul cahili iseniz işiniz kolay.Bi telefon Fulyaya yada Ferit abiye zaten dayanamazlar gelir götürürler. :lol:

Bu arada bu tiyoları benim verdiğimi sakın söylemeyin :fildir: .

İyi şanslar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayfamıza bakabilirler.

turnuva saati yine 13.

görüşmek üzere....

turnuvanın ups ile çarpışması kötü olmuş :frust: aynı tarih olmasıydı keşke bence ikisinde de katılım daha iyi geçerdi diye düşünüyorum (tabi tamamen kendi şahsi fikrim) bütün katılacak arkadaşlarıma şimdiden başarılar. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 33 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..