Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nimbus -sinus Mu

rafy4040

Recommended Posts

slm arkadaşlar bu iki lastikten birisini almak istiyorum. oyun tarzım off , off+ arası spin ve kesik topları açma ve tabi ki hız istediğim özellikler . forumda tibhar lastiklerin çabuk yıprandığı ve ya renginin solduğunu okumuştum. bu lastik ile oynaya arkadaşlar lastiğin özellikleri ile ilgili ne düşünüyor. deforme durum nasıl. birde bu lastikler için hangi tahtayı önerirsiniz. şimdiden teşekkürler....

kırşehir....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar bu iki lastikten birisini almak istiyorum. oyun tarzım off , off+ arası spin ve kesik topları açma ve tabi ki hız istediğim özellikler . forumda tibhar lastiklerin çabuk yıprandığı ve ya renginin solduğunu okumuştum. bu lastik ile oynaya arkadaşlar lastiğin özellikleri ile ilgili ne düşünüyor. deforme durum nasıl. birde bu lastikler için hangi tahtayı önerirsiniz. şimdiden teşekkürler....

kırşehir....

Nimbus soft al derim ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okudum turushanova renk solması oluyo ama etkilemiyor demiştin tahta için ne önerirsin

turushanova değil, turushanovgu

arylate/carbon birşeyler düşünebilirsin, önereceklerim bütçen varsa tbs, viscaria veya maze. hepsi uyar, bütçen iyi değilse clipper wrb vy cr olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..