Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vefat

Tufan Yalcin

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar biraz önce üzülerek Saadettin arkadaşımın abisinin vefat ettiğini haber aldım.Allah rahmet eylesin.Saadettin başın sağolsun.

basiniz sagolsun guzel abim.Allah rahmet eylesin,makami cennet olsun.dost,es ve yakinlarina Allah sabirlar versin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Arkadaşlarım ve Dostlarım...

Böyle bir haberi sitede paylaşmak istemezdim ama benim dışımda bir şekilde gelişmiş...

Bu sebeple taziye dileklerini ileten iletmeyen veya iletemeyen, duasını okuyan okumayan veya okuyamayan tüm herkesten Allah razı olsun.

Allah geride kalan bizlere uzun ve güzel ömürler versin, başka acılar göstermesin.

Ölümlerimizi gecinden, ele ayağa düşürmeden ve kimseye muhtaç bırakmadan nasip etsin...

Doğumla ölüm arasındaki ince çizgiye "hayat" diyorsak; o zaman hayatlarımızı mutlulukla ve kimseyi kırmadan doldurmaya çalışalım. Zamanı gelipte bu dünyadan uzaklaştığımızda içimizde "keşke"lerin olmadığı güzel hayatlar hayat diliyorum. Umuyorum abimin "keşke"leri azdı. Allah bize de göçüşlerin güzelini nasip etsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar biraz önce üzülerek Saadettin arkadaşımın abisinin vefat ettiğini haber aldım.Allah rahmet eylesin.Saadettin başın sağolsun.

Saadettin başın sağolsun .Allah gani gani rahmet eylesin.Kalanlara sabırlar diliyorum ve acını paylaştığımını bilmeni istiyorum.Üzüntüm sonsuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..