Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Mi Avrupa-japon Mu

Guest 41zoradam41

Recommended Posts

arkadaşlar michael maze tahta sriverg2fxmax lastiklerle oynuyorum çift tarafta ısınırken masadan açık hızlı oyunlarda çok iyi ama iş maça gelince masaya yakın oynuyorum ve antremanlardaki verimi lastiklerimden alamıyorum lastikler çok hızlı olduğundan top açmaya uygun değil masaya yakın oyunlarda da yeterli spin özelliklerini gösteremiyor backhand g555 forehand dhs hurricane2 düşünüyorum ama bu lastiklerle şut atabilir miyim spinlerim yavaş kalır mı ağırlıkları beni etkiler mi yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

41zoradam41

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar michael maze tahta sriverg2fxmax lastiklerle oynuyorum çift tarafta ısınırken masadan açık hızlı oyunlarda çok iyi ama iş maça gelince masaya yakın oynuyorum ve antremanlardaki verimi lastiklerimden alamıyorum lastikler çok hızlı olduğundan top açmaya uygun değil masaya yakın oyunlarda da yeterli spin özelliklerini gösteremiyor backhand g555 forehand dhs hurricane2 düşünüyorum ama bu lastiklerle şut atabilir miyim spinlerim yavaş kalır mı ağırlıkları beni etkiler mi yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

41zoradam41

Masaya yakın ısınmaya ne dersiniz ? :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

konu o değil masadan uzak oyunda çok etkili lastikler ama maçlarda masaya yakın olduğundan(masaya yakın oynarım) lastiklerden yeterli perfonmans alamıyorum ona uygun lastikler bunlar olabilir mi ama spinlerimin yavaş gitmesinden korkuyorum ve ara sıra şut atarım bu lastiklerle şut atamaz mıyım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belli ki oturmuş bir tekniğiniz yok. ki yeni başlayan biri için bahsettiğiniz kombi gerçekten hızlı ve kontrolsüz. bir sürü başlıkta, yeni başlayanlara önerilen kombiler var. ben de spora ilk başladıgımda hocamın bana aldırdığı kombiyi yazmıştım. tam 4 sene kullandım ve oyunum gelişince daha hızlı kombilere yöneldim. yine de aşırıya kaçmadım. çünkü bu işte kontrol şart.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu bir gerçekki masa üstü oyunda çin lastikleri avrupa lastiklerine tabiri caizse 10 basıyor!!ama bu avrupa lastikleri tu kaka çin lastikleri çok süper demek değil..ikisininde artıları eksileri çok ama bi gerçek varki çin lastikleri masa üstü ve masaya yakın oyun için ideal..kısa kesik,masa üstü spin bu lastiklerle çok az bi enerji harcanılarak yapılabiliyor..ama avrupa lastikleri ile bu dediklerimi yapmanız uzun çalışmalar,antrenmanların sonucunda olabilir ancak..biz Türkler biraz sabırsız olduğumuz için de herşey hemencecik olsun bi anda 3-5 kademe yükselsin oyunumuz falan istiyoruz ama her işte olduğu gibi bu spordada çalışmayana ekmek yok!!bizim çalışmamız düzenli antrenman,ekmeğimiz ise gelişen tekniğimiz ve oyunumuz..masadan fazla uzaklaşmıcam diyorsanız çin lastiği alın,uzaklaşcaksanızda yine alın..birazda kolunuz yorulsun..tembelliğe alışmayın :P:;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

41zoradam41

3 adet çin lastiği hakkındaki değerlendirmemi, forhand lastik arayışı başlıklı konuda yazdım, okumanızı öneririm. Fiyatları uygun, aynı zamanda masa üstü ve masaya yakın spinlerini BEN çok iyi buldum. Eğer bu lastikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istersen, ve tabi bende biliyorsam yardımcı olurum.

Yanlış bilmiyorsam bu ilk kombi raketiniz. Eğer doğruysa çok cesaretlisiniz, çünkü hızı ve kontrolu alışık olmayan ellerde zor bir raket hazırlamışsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öneri iyi güzel tabikide... ama arada fark var şahsi düşüncem masa başı için sert süngerli top tutan yavaş tahtalı.. uzun mesafe için yumuşak sünger top tutmayan hızlı tahta kombinasyonunun daha uygun olduğunu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öneri iyi güzel tabikide... ama arada fark var şahsi düşüncem masa başı için sert süngerli top tutan yavaş tahtalı.. uzun mesafe için yumuşak sünger top tutmayan hızlı tahta kombinasyonunun daha uygun olduğunu düşünüyorum

dediğinize bende katılıyorum..ama bu iki seçeneklede tam tersini yapan nice oyuncu var..sonuçta oyun sürekli masaya yakın gitmeyebilir..sürekli masadan da açılamazsınız..o yüzden eldeki raketle herşeyi yapabilecek düzeye gelmeye çalışmalı oyuncu..ama tabiki masadan açılmamakta ısrar ederken dediğiniz 2. seçeneği tercih ederse iş çığrından çıkabilir..sonra top toplar paso rakip oyuncu.. <_<:P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..