Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane 2 Ve G555 Yorumu

Guest 41zoradam41

Recommended Posts

hurricane 2 kullanan bir arkadaşım var tutulu spinleri servisleri çok iyi ama şutları zayıf ama arkadaşımın tahtası benimkinden yavaş bende michael maze var forehand e hurricane 2 almayı düşünüyorum spinlerim yavaş olur mu şut atamaz mıyım ayrıca fast spin de g555 için tam bir backhan lastiği backhand e üretildi yazıyordu bu lastik nasıldır magmayla üretilen spin ondan çok azmıdır şutları daha iyi bildiğim kadarıyla onu alsam daha mı uygun olur

41zoradam41

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hurricane 2 kullanan bir arkadaşım var tutulu spinleri servisleri çok iyi ama şutları zayıf ama arkadaşımın tahtası benimkinden yavaş bende michael maze var forehand e hurricane 2 almayı düşünüyorum spinlerim yavaş olur mu şut atamaz mıyım ayrıca fast spin de g555 için tam bir backhan lastiği backhand e üretildi yazıyordu bu lastik nasıldır magmayla üretilen spin ondan çok azmıdır şutları daha iyi bildiğim kadarıyla onu alsam daha mı uygun olur

41zoradam41

G555 hakkında:

Bu lastikle oynarken masadan fazla uzaklaşmamak gerek. Yanlış hatırlamıyorsam bir yazınızda masaya uzak oynamayı sevdiğinizi söylemiştiniz. Oyun tarzınız böyleyse eğer bu lastikle içeri top atmanız biraz güç.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayır ben masaya yakın spin oynuyorum ama rakibe kolay top bırakır da masadan açılırsam backhanle kesiyorum ya da forehand ya da backhand blokluyorum en fazla 2-3 metre açılıyorum

[/quote

o mesafe zaten yetmez karşıya atmanıza g555 için bence en fazla 50 cm 1 mt arası anca yeter masa başı çok kuvvetli spin yaparsınız o lastikle masadan açıldığınızda raketi çevirisiniz diğer tarafta çin lastiği yoksa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..