Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Topunun Ömrü Nekadardır ?

Guest cucar

Recommended Posts

Genelde Nittaku ve Butterfly markalarını kullanıyorum.

Belirli bir süre oynadıktan sonra topun yüzeyi parlaklaşıyor, pürüzsüzleşiyor ve daha parlak bir hal alıyor...

sizce bir masa tenisi topunu hangi aşamada artık kullanmamak lazım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz

Belirli bir süre oynadıktan sonra topun yüzeyi parlaklaşıyor, pürüzsüzleşiyor ve daha parlak bir hal alıyor...

Nasıl kullandığına bağlı ... Ama ortalama sanırım 3 hafta civarı antreman yapılabilir (haftanın her günü oynamamak şartıyla tabi :lol: ) ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nittaku *** Premium toplar, Butterfly ***'a nazaran daha dayanıklı ve uzun ömürlü.

Benim gibi hergün oynuyorsan 1-2 hafta ancak tazeliğini koruyabilir top,

Ama antrenman yapıyorken alacaksın Stiga Club Select, bu sıkıntı bitecek... Maçlarda maç topuyla oynarsın sonra ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

günde en az 3 top bazende 10 topa çıkabiliyor...15 20 30 40 ta olabiliyor:P.... sanırım oynadığımız zeminden kaynaklaniyor galiba... çözüm olarak dunlopun 25 milyona 100 topluk bi paketini aldım... 2 aydır oynamıyorum hiç top eksilmedi çok şükür

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oynayabildiğin kadar

ben toplar patlayıncaya kadar kullanıyorum patlamasada belli bir süre sonra eklem yerinden çatlıyor zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oynayabildiğin kadar

ben toplar patlayıncaya kadar kullanıyorum patlamasada belli bir süre sonra eklem yerinden çatlıyor zaten

aynen bende toplar çatlayıp kırılıncaya kadar kullanıyorum..işim gücüm yok bide bu topun ömrü bitmişmidir,oyunu bozarmı diye düşünemem..ozaman malzeme dayanmaz,doğal olarakta para...top eskidi değiştir..lastik spin çekmez at çöpe..olmaz beyler biraz tasarruf lütfen :lol: müsrifliğin lüzumu yok :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oynayabildiğin kadar

aynen bende toplar çatlayıp kırılıncaya kadar kullanıyorum..işim gücüm yok bide bu topun ömrü bitmişmidir,oyunu bozarmı diye düşünemem..ozaman malzeme dayanmaz,doğal olarakta para...top eskidi değiştir..lastik spin çekmez at çöpe..olmaz beyler biraz tasarruf lütfen :lol: müsrifliğin lüzumu yok :P:

topların yüzeyi eskisede atmıyorum zaten patlayıncaya kadar kullanıyorum topu ama yeni topu kullanmaya başladığım anda hem kesikler hem de spinler oldukça fark ediyor...

ben sizin ne yaptığınızı merak ediyordum... :D: demekki sizde posasını çıkartıyor muşsunuz..... heheehee

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

topların yüzeyi eskisede atmıyorum zaten patlayıncaya kadar kullanıyorum topu ama yeni topu kullanmaya başladığım anda hem kesikler hem de spinler oldukça fark ediyor...

ben sizin ne yaptığınızı merak ediyordum... :D: demekki sizde posasını çıkartıyor muşsunuz..... heheehee

biz de oynarken mümkün mertebe son haline kadar kullanıyoruz toplar patlayınca ancak ömrü bitiyor.demekki biz o zaman az oynamaktayız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..