Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yapışkan Lastiklerin En Uygunu

Guest 41zoradam41

Recommended Posts

arkadaşlar masaya yakın forehand topsin-sut,backhand topspinsidespin karışık bir wuruş ve yavaş şutlar atıyorum servisleri backhand spinle açmayı seviyorum forehand e bol spinli backhand e de bol spinli ama forehand e göre daha kontrollü bir lastik arıyorum tahtam michael maze çin lastikleri ilgimi çekiyor venüs ü çok merak ediyorum çevremde kullanan yok venüs dhs h2,h3 mamboh magma ve tacfire ile ilgileniyorum çin lastiklerinin ucuzluğu ve top tutuşu avantaj ama ağırlıklarından korkuyorum tacfire ın fiyatı ise yüksek yorumlarınız için teşekkürler(spinliden kastım yapışkan)

41zoradam41

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar masaya yakın forehand topsin-sut,backhand topspinsidespin karışık bir wuruş ve yavaş şutlar atıyorum servisleri backhand spinle açmayı seviyorum forehand e bol spinli backhand e de bol spinli ama forehand e göre daha kontrollü bir lastik arıyorum tahtam michael maze çin lastikleri ilgimi çekiyor venüs ü çok merak ediyorum çevremde kullanan yok venüs dhs h2,h3 mamboh magma ve tacfire ile ilgileniyorum çin lastiklerinin ucuzluğu ve top tutuşu avantaj ama ağırlıklarından korkuyorum tacfire ın fiyatı ise yüksek yorumlarınız için teşekkürler

41zoradam41

spinli lastik diye birşey yoktur..piyasada bulunan tüm pro lastikler zaten gayet iyi spin çekilebilen lastiklerdir..çin lastikleride üst yüzeyinin yapışkanlı olması (top tutması) sebebiyle daha etkili spin çekerler..e hem ucuz demişsiniz hemde spin,bide masaya yakın oynuyomuşsunuz..durmayın gidin alın 1 çift çin lastiği güle güle kullanın ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeşim yorumun için çok teşekkürler ben backhan e hurricane 3 forehand e hurricane 2 düşünüyordum ama bir yorumda h3 backhand de bela olur yazısı beni korkuttu ayrıca bu kombinasyon michael maze olan tahtama rahatsız edici boyutta ağır gelir mi ve yorumlarda milkway venüs çok övülüyordu onu da çok merak ettim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cagan kardeşime aynen katılıyorum.. ucuz yollu fakat bir okadarda iyi bir lastik istersen dhs nin g555 lastiğini öneririm bu lastikten hiç korkma derim.. tam bir backhand silahıdır.. hemde kontrollüdür..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forehand için yazdılkarını kullanmadığım için birşey diyemicem.. ama hurricane3 hakkında çok pozitif yorumlar alıyorum.. fastspin sitesine gir oarada ayrıntıları ile hepsi yazıyor.. ben malzemelerimi hep buradan aldım çok güvenli bir sitedir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim kullandigim friendship 729 SST-CROSS u deneyebilirsin.Hem istedigin gibi yapiskan hemde çok kontrollü bir lastik.Klasik friendship lastikleri gibi hissiz degil.Ataklardada bayagi hizli.Bu çin lastigi bayagi diger avrupa lastiklerini andiriyor.Bu lastige avrupa lastiginden geçisde bayagi kolay.Kirmizisi daha hizli ve hafif.Siyahini fazla begenmedim.Yani bayagi farkli

kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütün lastiklerde kirmizi ile siyah arasinda küçük bir fark olur.Ama bu fark çin lastiklerinde bayagi belirgindir.Bu fark avrupa lastiklerinde renk yapiminda kullanilan bilesimlerden kaynaklaniyor diyorlar.fakat çin lastiklerindeki bu belirgin fark bence kullanilan sünger farki.Bahsettigimiz bu sst-cross lastikte kirmizinin sûngeri pembe.Siyahin ise mavi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar masaya yakın forehand topsin-sut,backhand topspinsidespin karışık bir wuruş ve yavaş şutlar atıyorum servisleri backhand spinle açmayı seviyorum forehand e bol spinli backhand e de bol spinli ama forehand e göre daha kontrollü bir lastik arıyorum tahtam michael maze çin lastikleri ilgimi çekiyor venüs ü çok merak ediyorum çevremde kullanan yok venüs dhs h2,h3 mamboh magma ve tacfire ile ilgileniyorum çin lastiklerinin ucuzluğu ve top tutuşu avantaj ama ağırlıklarından korkuyorum tacfire ın fiyatı ise yüksek yorumlarınız için teşekkürler(spinliden kastım yapışkan)

41zoradam41

venüs hakkında:

venüs yapışkan ama aşırı değil. yavaş bir lastik değil. çok ağır olmasa da hafif değil. 36 ve 40 derece sertlikte süngeri olan iki çeşidi var. 36 dereceyi tavsiye ederim. süngeri kaliteli. lastik süngere gerdirilerek yapıştırılmış (tension olayı). Buralarda 2.1 mm den incesi yok zannedersem. Bence denemeye değer siz bilirsiniz. Reklamları dinlediniz. Sömürbank iyi günler diler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

venüs hakkında:

venüs yapışkan ama aşırı değil. yavaş bir lastik değil. çok ağır olmasa da hafif değil. 36 ve 40 derece sertlikte süngeri olan iki çeşidi var. 36 dereceyi tavsiye ederim. süngeri kaliteli. lastik süngere gerdirilerek yapıştırılmış (tension olayı). Buralarda 2.1 mm den incesi yok zannedersem. Bence denemeye değer siz bilirsiniz. Reklamları dinlediniz. Sömürbank iyi günler diler...

Ongun abi sana gizliden Yinhe bayiliği falan mı verdiler :P::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..