Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriver Fx Mi El Mi ?

Guest Ömer Faruk Yılmaz

Sriver Fx mi Sriver EL mi ??  

38 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tabiki sriver fx 1.9 ... bence :)

:kizgin::huh: düşünüyorummmmmmmmmm düşünüyorummmmm karar veremiyorum acaba fx mi yo yo hayır o değil bence el ama şimdi el desekk aralarında pek fark yok ki fx mi el mi yoksa el mi fx mi tamammmmm ne yapacağımı buldum yazı tura atacam tura gelirse fx yazı gelirse el atıyorummmm attım aaaa a a a aa aaaa tahmin et ömer ne geldi tura geldi fx dio bu tura :kizgin::fildir::huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senin tahta alman kadar lastik almanda gereçkten olay oluyor :D: Olayı bırak Ergenekon vakası kadar karmaşık bir halde alıyor :P:

Yeni Aldığı bir tahta için Lastik anketi yapana bu sitede ilk defa raslıyorum.. <_<

Ayrıca bu ankette olmayan C ŞIKKINI YANİ HİÇBİRİ ŞIKKINI İŞARETLİYOR Kafanın dahada karışması için 2.0 Nimbus veya Donic Jo silver 2.0 almanı tavsiye ediyorum..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu iki lastikte klasik ama sizce hangisi daha iyi bir kombi oluşturur ??

Teşekkürler ...

Tekrar ediyorum PETR tahta üzerine sriver el.Ama benimtercihim sriver fx.Gel çık işin içinden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Tekrar ediyorum PETR tahta üzerine sriver el.Ama benimtercihim sriver fx.Gel çık işin içinden

Serhat abi o zaman Alen abiden tg skyline ı alayım ve birde sriver EL alayım 1.5 ay fln deniyeyim ve ona göre karar veriririm. Bu süre içinde bi sriver fx bulur onunlada oynarım zaten. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birçok insan evleneceği eşi için bu kadar düşünmüyor. Sen her halukarda seçeceğin lastik ve/veya tahtayı zaten beğenmeyip değiştireceksin. O yüzden onlarca mesajlar, anket vs. ile kendini boşuna mesgul ediyorsun. Burada tavsiye beklemek yerine aç eğitim videosu seyret (pc başında olmak mecburi ise, değilse zaten oyna).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.tabletennis.gr/equipment/produc...mp;type=Rubbers

Bu sitede bir Türk arkadaş iki lastiğide denemiş ve puan vermiş.FX 'e 3 puan -EL'ye 7 puan

Genelde FX 53 kullanıcı puan vermiş ortalaması 7,92 puan

EL 55 ; ; ; ; 9,13 ;

Türkiyede FX daha fazla kullanıldığı için çoğunlukla tercih edilmiş olabilir.Ama EL de atlanacak daha kötü bir lastik değil gibi..

Puanlamaya bakarsak Dünya EL yi daha çok tercih etmiş ve puan olarakta FX'e bayağı bir fark atmış.Bilginize..

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben her ikisiyle de oynadım. İkisi de benim favori lastiklerim. Sriver Fx ve Sriver EL lastiklerinin siyah tarafı kırmızılarına göre daha sert gibi. Bu yüzden siyah tarafa Sriver EL çok sert kaçabilir. Siyahı backhand olarak düşünürseniz Sriver Fx alın derim. Sriver EL için Fx ve L nin ortası diyorlar bence L ye daha yakın.

Güzel hisli ve atak bir tahtanız varsa, topspin yapmaktan hoşlanıyorsanız ve de kotrollü bir oyunu seviyorsanız hızlandırıcılı solüsyon sürmek kaydıyla FX tercih edin derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yakında konu TBMM ye sunulacak..meclisten geçerse reisi cumhura gidecek..oda onaylamazsa referandum yapılacak ömer hangi lastiği alsın diye..bunca zamandır boş bir arayış içindesin bence..çevrende bu işten anlayan o kadar insan var..hepsi bıkmadan usanmadan sana çare olabilmeye çalışıyo,tavsiyede bulunuyo ama sen hala bi ikilemdesin..anlamak güç..neden bu kadar kasıyosun?altı üstü bir çift lastik!!tak gitsin işte hangisi hoşuna gidiyosa..ya da çevrende sana tavsiyede bulunan hocalarını dinle artık..burda yazdığında derdine derman bulacağını mı sanıyosun?..o dicek şunu al bu dicek bunu al,bi başkası dicek onu alma benim kullandığım daha iyi vs vs..ayrıca unutmaki bu ekipman mevzusu baya psikolojik bir mevzu..yani bu forumda kaç kişi sriver fx ile sriver el nin farkını tam olarak çözebilir ki?şutu dışarı gitse suç onda değildir lastik hızlıdır..kesiği fileye taksa lastik kötüdür iyi kesmiyodur..spin çeker(daha doğrusu çekemez) lastik spin çekmiyordur..ama bunları iyi yapıyorsada lastik süperdir..yani psikolojik boyuta göre malesef herşeyi lastikler yapıyo biz değil!!! ama gerçek olan herşeyi yapan ,yapabilen sensin..sriver fx le de,herhangi başka bir lastiklede..onun için yorma kafanı bu kadar..tak bi çift lastik bak takılmana.. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
arkadaşlar Butterfly ın sitesine girin Sriver FX ile ilgili bir duyuru var. yasaklanacak mış galiba....¿

Ben öyle bir yazı göremedim, en azından "news" kısmında yok ? Sen nerde okudun o yazıyı Yasin abi ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..