Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Ve Tahta Tavsiyesi

Guest 41zoradam41

Recommended Posts

2 senedir masa tensii oynuyorum antrenörüm raketimin çok kontrolsüz olduğunu söylüyor ayrıca masaya yakın topspin oynamayı seviyorum tahtam michael maze lastiklerim sriverg2fx şutlara ve topspinlere topspin atarken kontrolüm azalıyor çok kez masadan dışarı çıkıyor daha yavaş bir tahta veya lastik alsam faydalı olur mu tahtam elime çok rahat geliyor ve şut atarken çok rahat hurricane 2 veya 3 alsam faydalı olur mu topu daha fazla tutan bir lastik almak istiyorum ayrıca michael maze yerine hurricane hao alsam farkı olur mu tavsiyeniz nedir

41zoradam41

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 senedir masa tensii oynuyorum antrenörüm raketimin çok kontrolsüz olduğunu söylüyor ayrıca masaya yakın topspin oynamayı seviyorum tahtam michael maze lastiklerim sriverg2fx şutlara ve topspinlere topspin atarken kontrolüm azalıyor çok kez masadan dışarı çıkıyor daha yavaş bir tahta veya lastik alsam faydalı olur mu tahtam elime çok rahat geliyor ve şut atarken çok rahat hurricane 2 veya 3 alsam faydalı olur mu topu daha fazla tutan bir lastik almak istiyorum ayrıca michael maze yerine hurricane hao alsam farkı olur mu tavsiyeniz nedir

41zoradam41

Lastiklerinin kalınlıkları nedir?

Anladığım kadarıyla masaya yakın şut atmak ve kuvvetli spinler yapmak istiyorsun. Bunun için h2 ve h3 olur ancak onlar biraz ağırlar ve Türkiyede 2.15 mm var, onların yerine Magna lastikler kullanabilirsin. Magna hafif ve üstü top tutan bi lastiktir. Sen kontrollü istediğin için 1.8 mm Magnalar istediğin lastikler olabilir.

Tahtan kontrollü bi atak tahtası, bence değiştirmene gerek yok.

Yani bence 1.8 Magnalar senin işini görebilirler.

İyi oyunlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yorumun için teşekkürler tahtamdan memnunum ben genel olarak kesiklere ve masaya yakın toplara spin atmaktan çekinmiyorum ilk topa yavaş ve bol topspinli vuruyorum top kalkarsa şut kalkmazsa farklı taraflara spin atıyorum ve bir arkadaşım özellikle çin lastiklerini tavsiye etti tahtam hafif ağırlık problem olmaz fastspinden başka nereden alabilirim benm için ağırlıktan çok top tutuşu önemli bu göz önüne alınırsa neyi önerirsiniz ayrıca lastiklerimin kalınlığı max ve h2 daha yapışkan h3 daha kontrollü sizce hangisi ideal ben topu genellikle istediğim yere atabiliryorum servis ve spinlerdeki avantajı nedeni ile h2 daha çok ilgimi çekiyor sizce hangisi daha uygun

41zoradam41

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..