Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yenilince Sinirlenirmisiniz?

cagan

yenilince sinirlenirmisiniz?  

85 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hepimiz bu sporu keyif aldığımız için yapıyoruz elbette..birçoğumuz için masa başında olmak,saatlerce antrenman yapmak bile inanılmaz keyifli iken kimimiz için ise amaç sadece yenmek yenilmekten ibaret olabiliyor..ve bunun sonucunda da yenilgi sonrası sinirlenme,yenilgiyi kabullenememe gibi durumlar ortaya çıkıyor..anket sorumuz belli..yenilince sinirlenenlerdenmisiniz? :kizgin::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben maçtan ziyade iyi bir partnerle antrenman yapmayı tercih ediyorum, saatlerce antrenman yapsam yine de sıkılmam, maç konusuna gelince sakin bir yapım olduğundan hırçın davranmam ve genelde kendime kızarım, rakip maçı balıktan alsa da neden yenemediğimi düşünüp maçımı analiz ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç yenemedimki yenilince sinirleneyim ,esas yenince sevinirmisin deseydin ozaman biraz düşünüp birşeyler mırıldanabilirdim.Mesela yendim diyelim önce rakibime bir nanik yapardım ve tepkisini beklerdim..Şu an hep yenildiğim için sabır stres volta atıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçlarda genelde çok sinirlencek duruma gelmem ama bir keresinde sürekli balık toplar yemeye başlamıştım;en sonunda cinnet durumuna geldim ve kendimi raketimi ısırarak zaptettim[deneyin;süngerin içe çöken yumuşak dokusu gerçekten tüm sinirinizi alıyor :hehe: ]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah biz UPS liler ... :lol:

UPS de oynamak ayrıcalıktır ... :alkis:

ben cevap veriyim açtığım konuya..evet kaybetmeyi sevmem..ama o noktada hazımsız değilimdir..bükemediğim bileği öpmesini bilirim..sonuçta daha oyunum çok yol kat edecek inşallah..şimdilik yenmek yenilmek okadar mühim değil benim için..ama bu oyunda iyi bi noktaya gelirsemde elbette her maça yenmek için çıkacam buda böyle biline.. :P:

evet haklısın Ömer ups de oynamak ayrıcalık -_- hatta napsak forumun adını ups.org/forums diye mi değiştirsek kendimi salonda hissediyorum foruma girince :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burda kocaman bir ups furyası var :D:

Cevaba gelince evet sinirlenirim genelde ama o günüme bağlı bazı günler çok yenilip umrumda olmadığı olmuştur bazılarında ise raket fırlatmadan,pano tekmelemeye kadar yapmadığımda kalmaz gerçi bundan 3-4 sene önce çok daha sinirliydim kart görmediğim maç olmazdı neyseki artık daha bilinçliyim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
ben sinirlenmem çünkü beni yenen benden iyidir yenildigim maçta bınun isbatıdır yenildigim bir maçtan sonra zayıf taraflarımı geliştirmeye çalışırım

O maçta ful performans gösterememiş ya da o gün formunda olmamış olabilirsin... Yenildiğin zaman bu rakibinin senden iyi olduğunu her zaman göstermez ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün timo boll ile oh sang eun maçını seyrettim. 2006 da bir pro tour maçıydı. timo her zamankinin aksine çok sinirliydi. bir sayıdan sonra sağ elini şiddetle masaya vurdu. son sayıda ise topu bilerek fileye vurdu. oh sang maçı 4-3 kazandı. gerçekten güzel bir maç, tavsiye ederim.

Bu linklere tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bölüm 1 // Bölüm 2 // Bölüm 3 // Bölüm 4

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün timo boll ile oh sang eun maçını seyrettim. 2006 da bir pro tour maçıydı. timo her zamankinin aksine çok sinirliydi. bir sayıdan sonra sağ elini şiddetle masaya vurdu. son sayıda ise topu bilerek fileye vurdu. oh sang maçı 4-3 kazandı. gerçekten güzel bir maç, tavsiye ederim.

Bu linklere tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bölüm 1 // Bölüm 2 // Bölüm 3 // Bölüm 4

Evet Bora süper bir maçtı;

İlk iki set Oh Sang Eun 11-4 ve 11-7 ile süpürmüştü, sonra Timo Boll toparlandı, 3.seti 12-10 zorla aldı, 4.setide 11-8 alarak durumu 2-2 ye getirdi ancak, Oh Sang Eun'un etkili servislerini karşılamakta büyük güçlük çekti ve Oh Sang Eun, Timo Boll un spinlerini çok rahat blok yaptı, Timo Boll'un bir kaç tane daha spini dışarı gitti, 5.seti Oh Sang Eun aldı 11-9. İşte Timo Boll'un hiç görmediğimiz hareketlerini yaptığı sete geldik, 6.sette Timo 'nun spinlerine ters tarafa kontra blok yapan Oh Sang Eun, durum 5-4 OH galip iken Timo Bol ardı ardına 2 tane backhand spin çekti ama çok yavaş çektiği için OH çok rahat blok yaptı ve 3.spini dışarı atan Timo Boll sinirlendi, sağ elini masanın sağ tarafına vurdu, o zaman o seti alacağına garanti gözüyle baktım ve seti zar zor 14-12 aldı. Ama 7.sette adeta bir hezimet vardı durum 7-0 Oh Sang Eun lehine oldu. ve sette 11-2 bitti.

Süper bir maç olmasına rağmen Timo Boll ün spinlerini çok yavaş buldum ayrıca, maç boyunca çok yavaştı (OH Sang Eun'dan bile :D ). Son set ise söylemeye gerek yok,servislerini alamayınca bir kaç ufak hata seti 11-2 bitmesine neden oldu...

elimde maç var isteyen olursa upload ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Düzenli olarak babama yeniliyorum beni sinirlendiren taraf o yenilmem değil babam dalga geçerek yeniyor çoğu zaman 21 lik sette 15-18 arası sayı alıyorum ama bazen hezimet oluyor o da tamam ama aynı zamanda konuşunca çok sinirleniyorum geçen raketi fırlattım gittim yahu. Eğer bir gün babama karşı hiç etkilenmeden oynarsam tamam dünyanın en kontrollü sinirli adamı benim diyeceğim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Bora süper bir maçtı;

İlk iki set Oh Sang Eun 11-4 ve 11-7 ile süpürmüştü, sonra Timo Boll toparlandı, 3.seti 12-10 zorla aldı, 4.setide 11-8 alarak durumu 2-2 ye getirdi ancak, Oh Sang Eun'un etkili servislerini karşılamakta büyük güçlük çekti ve Oh Sang Eun, Timo Boll un spinlerini çok rahat blok yaptı, Timo Boll'un bir kaç tane daha spini dışarı gitti, 5.seti Oh Sang Eun aldı 11-9. İşte Timo Boll'un hiç görmediğimiz hareketlerini yaptığı sete geldik, 6.sette Timo 'nun spinlerine ters tarafa kontra blok yapan Oh Sang Eun, durum 5-4 OH galip iken Timo Bol ardı ardına 2 tane backhand spin çekti ama çok yavaş çektiği için OH çok rahat blok yaptı ve 3.spini dışarı atan Timo Boll sinirlendi, sağ elini masanın sağ tarafına vurdu, o zaman o seti alacağına garanti gözüyle baktım ve seti zar zor 14-12 aldı. Ama 7.sette adeta bir hezimet vardı durum 7-0 Oh Sang Eun lehine oldu. ve sette 11-2 bitti.

Süper bir maç olmasına rağmen Timo Boll ün spinlerini çok yavaş buldum ayrıca, maç boyunca çok yavaştı (OH Sang Eun'dan bile :D ). Son set ise söylemeye gerek yok,servislerini alamayınca bir kaç ufak hata seti 11-2 bitmesine neden oldu...

elimde maç var isteyen olursa upload ederim...

kardeş adresim

hakkisarac32@hotmail.com bana forvard yaparsan sevinirim saol

kolay gelisn

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Düzenli olarak babama yeniliyorum beni sinirlendiren taraf o yenilmem değil babam dalga geçerek yeniyor çoğu zaman 21 lik sette 15-18 arası sayı alıyorum ama bazen hezimet oluyor o da tamam ama aynı zamanda konuşunca çok sinirleniyorum geçen raketi fırlattım gittim yahu. Eğer bir gün babama karşı hiç etkilenmeden oynarsam tamam dünyanın en kontrollü sinirli adamı benim diyeceğim

21'lik setler mi yapıyorsunuz? neden?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Babam eskilerden kalma oyuncu . Öyle alışmış ama artık 11'lik set yapıyoruz. Birkaç yere götürdüm yeni tanıştığı insanlar 11'lik oynadığı için babam da alışmış oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karşı tarafın iyi oyunuyla kaybediyorsam hayır, ama kendi hatalarımla maçı kaybettiysem evet. Üst üste 3-4 defa basit vuruşu kaçırdıysam tamam bu seti aldın diyip bir sonraki sete geçebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

Eğer oyundan zevk alırda yenilirsem sinirlenmem. yani istediklerimi yapabilirsem formumda olursam , başa baş çekişmeli bir maç olursa sinirlenmem. Fakat çok hata yaptığım bi maçda yenilirsem sinirlenir ve kendime kızarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..