Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Raket Alıyom Şu Raketi Bi Yorumlarmısınız Size Zahmet Stiga Pr

Guest türkiyeşampiyonu

Recommended Posts

Guest türkiyeşampiyonu

Yha ben bu Stiga Premier NCT ***** stiganın eni yi raketlerinden bri diye öğredndim ama bi bende daha deneyimli olan sizlerede danışmak istedim şu raketi bana bi anlatırmısınız lütfen saolun arkadaşlar :fildir:

post-8829-1216679736_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili şampiyon arkadaşım, hiçbir türkiye şampiyonunun şimdiye kadar hazır raket kullandığını sanmam, o kadar parayı hazır rakete vereceğine önceki açılan konuları incelersen sana uygun kombiyi bulabilirsin veya kendin hakkında bilgi verirsen (kaç yaşındasın, ne tarz oynuyorsun, kaç yıldır oynuyorsun, daha önceki ve en son raketin nedir ) sana daha fazla yardımcı olunabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yha ben bu Stiga Premier NCT ***** stiganın eni yi raketlerinden bri diye öğredndim ama bi bende daha deneyimli olan sizlerede danışmak istedim şu raketi bana bi anlatırmısınız lütfen saolun arkadaşlar :fildir:

Allah'ın şanslı kullarındanmışsınız vesselam..bu forum nicelerini kurtardı bu hazır raket illetinden,soymacasından,kandırmacasından..sizde bunlardan birisiniz ne mutlu size!! ne acı en pahalı hazır raketi hala en iyi raket zannedenlere!! pek bi malumatım yok amma vardır şu resimdeki cicili bicili kutulu,karizma raket en aşağı bi 100 kayme..gelin yapalım sizede bizimkinden bir tane..pahalı değil hemde..taş çatlasın 80 ye te le..gelgelelim sadede..anlat derdini bizlere..olalım derdine çare..sonra dua edersin bizlere döne döne.. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah'ın şanslı kullarındanmışsınız vesselam..bu forum nicelerini kurtardı bu hazır raket illetinden,soymacasından,kandırmacasından..sizde bunlardan birisiniz ne mutlu size!! ne acı en pahalı hazır raketi hala en iyi raket zannedenlere!! pek bi malumatım yok amma vardır şu resimdeki cicili bicili kutulu,karizma raket en aşağı bi 100 kayme..gelin yapalım sizede bizimkinden bir tane..pahalı değil hemde..taş çatlasın 80 ye te le..gelgelelim sadede..anlat derdini bizlere..olalım derdine çare..sonra dua edersin bizlere döne döne.. ;):

Hocam bu ne kafiye , Şair olmalıymışsın sen gerisi hikaye :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama belki de arkadaş masa tenisiyle ilk defa tanışacaktır. Daha önce eline hiç raket almamıştır belki. Bunu henüz bilmiyoruz ki. Eğer durum öyleyse hazır raket almasında çok büyük bir sakınca yok bence. Birçoğumuz bu oyunu ilk olarak hazır raketlerle oynamadık mı? Masaya vurduk, elimizden düşürdük, lastikleri mıncıkladık harabettik, arkadaşlarımızla paylaştık elden ele dolaştırdık... İlk raketin hazır raket olmasında fayda bile olabilir. Çok pahalı birşey olmasın yeter ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

daha önce isterse eline hiç kombi almamış olsun, bu onun hazır raketle başlayacağı anlamına gelmez, raket rakettir, hazıra fazla para vereceğine uygun kombiye hem daha az para verir hem de daha uzun süre kullanır,

lafın kısası 6-7 yaşında yeni başlayan bir çocuk da olsa kombi kullanabilir, önemli olan uygun kombiyi belirleyebilmek.

el insaf arkadaşlar raketi araştırdım 148 ytl, siz neyi tavsiye edeiyorsunuz ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de "çok pahalı birşey olmasın yeter ki" dedim Turuşhan Bey. Kimseye birşey tavsiye ettiğim yok ki. Birçoğumuz ilk kez hazır raketlerle oynamadık mı?

ben 10 ytl lik dunlop hazır raketle oynamaya baslamıstım o bile ozaman pahalı gelmişti bana ve oynadıgım arkadaşlarıma :D

:D :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili ongun lafım sana veya kişisel değil, sakın üstüne alınma, devir değişti, ben ilk masa tenisine başladığımda ne para var ne raket, marangoza tahta kestirip üzerine koltuk döşemecisinden aldığım deriyi kesip yapıştırarark oynuyordum, dediğim gibi hazır raketler artık tarih oluyor, sadece hobi amaçlı oynayanlara önerebiliriz hazır raketleri, ucuz da olsa verilen paraya yazık, kesinlikle hazır raketi spor amaçlı kullanmayalım

geçen sene öğrencilerime ben de btf grubba 2000 hazır raket vererek çalışmalara başlamıştım, fakat çok kısa bir sürede raketin onlara yetmediğini farkettim ve hemen kombiye geçtim, şimdi hepsi birer şampiyon adayı, daha sonraki öğrencilerime başlar başlamaz elimdeki uygun kombilerden kullanıyorum ve çok memnunum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MuHakkak BirÇoğumuz Hazır Raketle Başlamşızdır.Bende Öyle ama arTık bazı şeyleRin değişmesi gerekiyor oyun gelişiyor ve hız ,teknik,strateji ,vb birçok sey artık hazır değilde daha atak ve daha fazla özelliki olan lastik ve biçok özellikli ağaç tercih eediliyor .Ben demiyorumki hazır raket çok kötü bazıları harika ben inanılmaz bir fiyata çiftini 15 ytl ye almıştım mesela carrefur top marka alışveriş merkezi stoklarından harikaydı ama artık bazı şeyleri aştık Ve Şu anda StiGa CaRbo SouND klllanıyorum hazır raket değil tabiki ağacımda Stiga Clipper Wood bilmem tercih sana kalmıs yapıştırmalı yane lastik ayrı ağaç ayrı biraz maliyeti fazla ama olsun insana zevk veren ve süratli bir oyun sağlıyor ben raketimden çok memnunum Stiga diyorum çunki iyi bir marka :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

çok ta yanlış bir seçim olmamış abartmayalım eminimki o hazır raket bir çoğumuzun kombisinden daha güzeldir.

'' o hazır raket bir çoğumuzun kombisinden daha güzeldir.''

Bu satır Atasözü gibi olmuş.... Doğruluk payı var mı..? Bence varımsı..

Hazır ile her türlü oyun orta karar uyguluyabiliyorsunuz...

Kombine seçimlerde malesef çok hata yapıyoruz ve devamlı değişikliğe gidiyoruz.

Mağazaya girip üzerinize uyan hazır bir ceket alıp çıkarsınız işinizi görürsünüz.... Yada üzerime tam otusun daha iyi dursun diye bir ceket diktirmeyi düşünebilirsiniz, uyarsa ne ala ..... ne çıkarsa bahtınızada olabilir.

Hazırda ne görürseniz o ...azıcık ondan azıcık bundan orta karar yani üzerinize öyle yada böyle olabilir diyelim...

Bana özel bir şey olsun üzerimde bol dursun beni şık göstersin dediniz mi.. Terziniz çok iyi olması lazım her an fit bir takımla karşılaşa bilirsiniz.

Kombi işi böyle birşey iyi bir terzi ister.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayır hayır, bence kaideler istisnaya uymaz.

En doğrusunu ongun abi solemiş =D. Neyse illaki hazır raket almayı dusunuyorsan hazır raketlerin birbirinden aman aman denecek kadar bi farkı yok. Yınede kombinasyon raket olayını ıyıce bı arastırın derim. Cunku emın olun verdıgınız paranın karsılıgını alırsınız. Hazır rakete verılen paraya yazık. Tercıh sızın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..