Jump to content
Masatenisi.org Forum

26 Temmuz Saat 13 De Haydarpaşada

Guest Fulya

Recommended Posts

yaz boyu maçlar olacakmı? maçları kaç masada yapıyrosunu? katılım kaç kişi oluyor? aydınlatırmısınız

evet, yaz boyunca turnuvalarımız olacak.

okmeydanı salonumuzda 8 masa da, haydarpaşa salonumuzda ise 4 masa da oynuyoruz.30-35 kişi arasında katılım oluyor.

bu hafta c.tesi haydarpaşa da, önümüzdeki c.tesi ise okmeydanında,dönüşümlü olarak maçlar yapılacak..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva sonucları ne oldu bilgilendirebilir misiniz... ben(emre adıgüzel) gerçi teselli grubuna kalmıştım ama merak ediyorum sonucları....iyi oynayan birçok kişi vardı... onlarla tanısmakgüzeldi özellikle ferit beyle tanıştığıma memnun oldum... bu benim haydarpaşa da katıldıgım ilk turnuva idi... inşallah diğerlerine de katılabiirim... turnuvayı düzenleyen kişilere çok tesekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva sonucları ne oldu bilgilendirebilir misiniz... ben(emre adıgüzel) gerçi teselli grubuna kalmıştım ama merak ediyorum sonucları....iyi oynayan birçok kişi vardı... onlarla tanısmakgüzeldi özellikle ferit beyle tanıştığıma memnun oldum... bu benim haydarpaşa da katıldıgım ilk turnuva idi... inşallah diğerlerine de katılabiirim... turnuvayı düzenleyen kişilere çok tesekkür ederim...

1-Mehmet Yılık

2-Kenan Yenileyen

3-Alp Kamhi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..