Jump to content
Masatenisi.org Forum

Atak Ve Kontrollü Bir Tahta Tavsiyesi

Guest BaTuHaNoW

Recommended Posts

Slm üstadlarım şu anda elimde tackiness-C(1.7)kırmızı ve tackiness-D(1.9) siyah iki lastik var önceden bunları matsushita tahta ile kullanıyordum ama artık biraz daha atak oynamak istiyorum .bu iki lastiğe uyabilecek tahta önerilerinizi alabilir miyim?

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence matsushitadan direk carbon tahtaya geçiş çok zor olur sana all veya all+ bir tahta daha iyi olur gibime geliyor;örneğin stiga allround cr'yle hem kontrolü elden bırakmazsın hem de matsushitada bulamadığın hızı yakalarsın;iyi oyunlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm üstadlarım şu anda elimde tackiness-C(1.7)kırmızı ve tackiness-D(1.9) siyah iki lastik var önceden bunları matsushita tahta ile kullanıyordum ama artık biraz daha atak oynamak istiyorum .bu iki lastiğe uyabilecek tahta önerilerinizi alabilir miyim?

Saygılar...

Merhaba

Matsushita pro alpha---ve sonra matsushita pro special ---bu ikitahtadan sonra kolaylıkla carbon tahtalara geçebilirsiniz...

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi son iki yorumdan sonra biraz çelişki içinde kaldım ama all+ bi tahta kullanmam gerektiği engelliler dalında milli takıma oyuncu yetiştiren bi hocam da sölemişti.yorumlarınız için teşekkürler...

Diğer Hocalarımdan da başka öneriler bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OFF- veya ALL+ bir tahta işini görecektir. Atak derken ne kadar atak olduğunu sadece biraz daha hızlı oynamak ve hücum yapmak istediğini düşünerek yorumladım. Ayrıca ileride sünger kalınlıklarını artırabilir veya daha atak lastiklerle (ama süngeri 1.7-1.9mm arasında olsun) devam edebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hmm ben de all+ lardan maze advance ya da timo boll olabilir mi diye düşünüyordum? onnar nasıl sizce kullanan war mı aranızda?

he bi de saadettin ve ongun abilerim ben timo boll spiret üstüne bryce fx 1.9 lastiklerle yapılmış bi combi de kullandım uzun süre, ama yeni alacağım tahtanın tackinesslerle bu kullandığım combi kadar hızlı olmasını istemiyorum aynı zamanda bryce da kontrol de baya zor ,ayrıca kontrolü de elimde tutmak istediğim için all+ kulağa daha hoş gibi geliyor... değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hmm ben de all+ lardan maze advance ya da timo boll olabilir mi diye düşünüyordum? onnar nasıl sizce kullanan war mı aranızda?

he bi de saadettin ve ongun abilerim ben timo boll spiret üstüne bryce fx 1.9 lastiklerle yapılmış bi combi de kullandım uzun süre, ama yeni alacağım tahtanın tackinesslerle bu kullandığım combi kadar hızlı olmasını istemiyorum aynı zamanda bryce da kontrol de baya zor ,ayrıca kontrolü de elimde tutmak istediğim için all+ kulağa daha hoş gibi geliyor... değil mi?

Elimde iki tane timoboll var. biri sıfır. şahsen bana yavaş geldi tam değerlendirme yapamıycam ama karar verirsen uytgun bişey yaparım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Batuhanow, seni Saadettin abiyle başbaşa bırakıyorum. Beni hiç karıştırma. Üstadlarımızın önünde utandırma.

Ongun devam arkanda UPS var.Utanmak yok bilgi paylaşımı var.Doğruyu yanlışı bizler yazdıkça paylaştıkça bulunacak susarak değil.

keteme

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim al bi Patrick Baum Sawtec AR

sonra değmesinler senin keyfine.. (o:

Hadi yarasın yiğidime (O:

Baum olan Sawtec OFF'dur. Onla oynamadım.

Bendeki Dima Sawtec AR (Sözde allround) ama OFF- ayarında. Bu kadar rahat saplı bir tahta zor bulunur. Oldukça hafif. Diğer ALL veya ALL+ tahtalar gibi fazla esnek filan değil hatta serte yakın derim. Yumuşak lastikle leziz olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunları da düşüneceğim ama takım arkadaşımla düşündüğümüzde maze advance baya ağır basıo kontrolü sağlam hızı da bize yeter gibi geliyor ama bakalım istanbula gidince geniş çaplı bi araştıracağım haftaya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..