Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlginç Bir Alışkanlık

Guest ktm

Recommended Posts

Sizleri bilmem ama forum bende bayağı bir alışkanlık yaptı.Her dakika ne yazıldı,ilginç bir konu varmı,dolaşıp duruyorum.Sigara sağlığa zararlıdır ama içen biri olarak bu forumu bırakmak sigarayı bırakmaktan daha zor.Hoş arada sırada silinip ,iki direk arasında kalıp gol yemiyoruz ama sonunda beni patron avutamı ,taçamı bir yerlere atacak.Güzel bir site,özgür bir site (arada sırada suyunuda çıkardım).Özellikle Tanju Cansever'le yaptığımız tartışmalar pek hoş olmadı .Niyetimiz art değildi(Tanju Beyinde öyle sanıyorum) ama yanlış oldu çevreyi bayağı kirlettik .Kendi adıma sizlerden ve özellikle Tanju Cansever'den özür diliyorum. Sayın Ertan Patır ve Tufan Yalçın'ı bu siteyi iyi bir konuma getirdikleri için tebrik ediyorum.Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla.

Selim Girit

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sigara bırakılır ama bu site asla. Çünkü şimdilik sağlığa zararlı bir yanı tespit edilmedi. Belki o kadar çok girip okumaya devam edersen, ekrana fazla bakmaktan gözlerin bozulabilir, belki yazı yazmak için klavyeyle boğuştukça ileride hafif kamburunda çıkabilir ama o kadar da olsun artık. Haa dersen ki, hiç zararı yok mu? belki cebe zarar denebilir. Çünkü mesela benden hergün yorumlanan denemediğim bir ürünü almak için cepten bir miktar çıkıyor. Ama normalde merak edip almak yerine sadece oyunuma uygun bir ekipman almak için uğraşsaydım, o kadar yazılan yorumlardan sonra aklı olanda biriysem yanlış bir seçim yerine doğru bir seçim yapma şansı yakaladığım için aslen cepte de maddiyatı yakalamış olurdum ve bu konuda da zararsız kaldığını ispatlardım. Bir nevi "kar to cep" veya "raketcell" hesabı...

Ayrıca özrü de, övgüyü de kişinin erdemlerinden sayan biriyim ve sende ne kadar erdemli olduğunu gösterdin son yazdığın cümlelerinle... Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Sizleri bilmem ama forum bende bayağı bir alışkanlık yaptı.Her dakika ne yazıldı,ilginç bir konu varmı,dolaşıp duruyorum.Sigara sağlığa zararlıdır ama içen biri olarak bu forumu bırakmak sigarayı bırakmaktan daha zor.Hoş arada sırada silinip ,iki direk arasında kalıp gol yemiyoruz ama sonunda beni patron avutamı ,taçamı bir yerlere atacak.Güzel bir site,özgür bir site (arada sırada suyunuda çıkardım).Özellikle Tanju Cansever'le yaptığımız tartışmalar pek hoş olmadı .Niyetimiz art değildi(Tanju Beyinde öyle sanıyorum) ama yanlış oldu çevreyi bayağı kirlettik .Kendi adıma sizlerden ve özellikle Tanju Cansever'den özür diliyorum. Sayın Ertan Patır ve Tufan Yalçın'ı bu siteyi iyi bir konuma getirdikleri için tebrik ediyorum.Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla.

Selim Girit

KTM

Senin bu mesajından sanki foruma son kez yazıyormuşsun gibi bir hava sezinledim. Böyle bir şey yapma çünkü herkesin (ben de dahil) senin mesaj ve yorumlarına ihtiyacımız var. "İki dinle, bir söyle" kuralını ihlal ederek henüz tanışmadan atışmak, kırıcı olmak hoş değil tabi, ben de özür dileyerek geçmişte yaptığımız hataların üzerine bir sünger çekmek istiyorum. Yaşımız itibariyle bizden genç olanlara örnek olma konumundayız. Forum dostluklarımızın hep kalıcı olması dileğiyle sevgiyle kucaklıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende bu foruma üye olalı 2 seneyi geçti..o zamanlar daha yeni yeni oynamaya başlamıştım masa tenisini..internette de sürekli masa tenisi ile ilgili şeyler araştırıyordum..google a masa tenisi yazınca karşıma bu site çıkmıştı..daha sonra belli konularda bilgi almak için giriyordum..sonra bir dahada girmedim..son zamanlarda tekrardan girmeye başladım..ve bu site bana çok şeyler kattı..belki bi çoğumuz gibi bende profesyonel malzeme dünyasıyla burada tanıştım..keşke daha önce tanışsaydım diyorum bazen ama hiçbirşey için geç değil..iyi ki var bu site..herşeyden önce sıcak,samimi bi ortam..ve en önemliside çıkarsız paylaşımın yaşandığı nadir yerlerden..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar harikasınız :alkis::alkis::alkis:. İşte zaten forum içeriğimizde bu.Birlik,beraberlik ve dayanışma.Sizlere bu düşüncelerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Tufan bey bizde sizlere teşekkür ediyoruz.

Konuyla alakalı olmayan bir not düşmek istiyorum; Tufan bey avatardaki resimde çok yaşlı duruyorsunuz, sizi 5. forum buluşmasında gördüğümde şaşırmıştım. Çok daha genç ve dinamiksiniz. Bence farklı bir resim ekleyin :gulumse:

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de google dan buldum bu siteyi ilk başta teorik bilgileri okudum sonra forumuna da üye olayım dedim. Adam akıllı masatenisi oynamaya başladığımdan beri bu site bana çok şey kattı ve gerçekten bağımlılık yaptı. Bilgisayarı açınca hemen bu foruma giriyorum. Ayrıca forum çok nezih ve düzeyli belli bir seviye üzeri insanlardan oluşuyor. Bunlar gerçekten çok önemli

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende forumu sürekli takip edenlerdenim. Fazla mesaj göndermiyorum ama tüm mesajları okumaya çalışıyorum. Bir engel çıkarda bir kaç gün giremezsem bir eksiklik hissetmeye başlıyorum. Foruma girince bir bakıyorumki dünya kadar okumadığım mesaj var. İçimden forum üyelerine "Yaw ne diye bu kadar çok yazıyorlarki, şimdi nasıl okuyacam ben bunları?" diye kızıp tüm mesajları okumaya başlıyorum. :) www.masatenisi.org/forums gerçekten seviyeli ve kaliteli bi topluluk. Oluşumunda ve devam etmesinde emeği geçen herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende forumu sürekli takip edenlerdenim. Fazla mesaj göndermiyorum ama tüm mesajları okumaya çalışıyorum. Bir engel çıkarda bir kaç gün giremezsem bir eksiklik hissetmeye başlıyorum. Foruma girince bir bakıyorumki dünya kadar okumadığım mesaj var. İçimden forum üyelerine "Yaw ne diye bu kadar çok yazıyorlarki, şimdi nasıl okuyacam ben bunları?" diye kızıp tüm mesajları okumaya başlıyorum.

Bende neden forumda hiç hareketlilik yok diyorum her dakika baktığım içindir belkide:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu siteyi yıllardır biliyordum, eskiden yazıları okumak için bir account almıştım ama 1-2 sene siteye hiç girmeyince unutmuşum. bu yüzden geçen sene yenisini almıştım. artık yazı da yazıyorum. bilgim oldugu konularda yardımcı olmak hoşuma gidiyor. eskiden yazılarını zevkle okuduğum bir kaç abimizi forumda görememek de üzüntü veriyor. umarım bir gün geri dönerler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..