Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Spor Salonu

Guest tolgayalcin

Recommended Posts

sorumlu antrenör nurullah ünsalver 0532 717 00 98

yaz uygulaması salı carsamba cumartesi açık günlük oyun ücreti 10 ytl üyelik 50 ytl

hafta içi saat 5-6 dan sonra açık iş çıkısı saatleri cumartesi günleride 12-1-2-3 arası degisiyor

her ayın 2. cumartesi günü herkese açık turnuva katılım ücreti 5 ytl

adres zeytinburnu seyitnizam haluk ündeğer ilköğretim okulu seyitnizam saglık ocagı yanı

zeytinburnu kabatas hattında seyitnizam duragında inince tam karsısı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sorumlu antrenör nurullah ünsalver 0532 717 00 98

yaz uygulaması salı carsamba cumartesi açık günlük oyun ücreti 10 ytl üyelik 50 ytl

hafta içi saat 5-6 dan sonra açık iş çıkısı saatleri cumartesi günleride 12-1-2-3 arası degisiyor

her ayın 2. cumartesi günü herkese açık turnuva katılım ücreti 5 ytl

adres zeytinburnu seyitnizam haluk ündeğer ilköğretim okulu seyitnizam saglık ocagı yanı

zeytinburnu kabatas hattında seyitnizam duragında inince tam karsısı

aylık üyelik 60 ytl hemen düzeltelim..canberk tabi ne zamandır unuttu salonun yolunu ondan bilgileri tazelenmedi :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 19 temmuz cumartesi UPS salonu açık olucakmı ..öğleden sonra açılıcak demişti Nurullah hoca ama ben genede bi soriim dedim..ben gidicemde kesin başka gelcekler varmı ??

salon yarın açık olacak..Nurullah hoca şilede olacağı için bi başkası açacak salonu..son zamanlarda hoca olmadığında ben açardım ve erkende açardım salonu..ama bu sefer anahtar Ongun abi de..sanırım oda 16.00 civarı falan açacak salonu..yine de konuyu okursa cevap yazar ve bilgi verebilir..ya da özelden mesaj atabilirsin.. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelin hepbirlikte okmeydanındaki turnuvaya gidelm çıkıstada ups ye gideriz hal kalırsa

ya aslında aklımdan bu fikir geçmedi değil Canberk..ama o turnuvanın başlama saati benim uyanma saatimden önce :P: şaka bi tarafa işte olmam lazım yarın..kendi işyerimizde çalışan gibiyiz çalışan tatilde..ben anlamadım bu işi :kizgin: neyse o yüzden anca akşama doğru ups de olacam..bir başka bahara kaldı artık okmeydanı sevdası <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çağan kusura bakma bugün buluşacaktık zeytinburnu kompleksinde ama sendende ses çıkmadı bende dünden razı olduğum içnn aramadım çünkü işim çıktı inşallah kısmetse salı günü ups te olacaz bişey diyecem sana yaşın tenis için çok musait bence devam et akıllı birine benziyon bu işte başarırsın bence ilerde çok iyi sevyeye gelirsin bence

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS salonunun Anadolu yakasında oynayacak yerler listesinde kaydı yok. Diğer kayıtların formatında bana bilgi gönderirseniz onu da ekleyelim.

Ertan bey ups bilgilerini size özel mesajdan attım.

Yalnız Anadolu değil Avrupa yakasındadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Guest kubrayıldırım

Merhaba arkadaşlar,

Siteye yakın zamanda üye oldum,lisede 4 yıl amatör lisansla oynamıştım ama uzun zamandır oynamadım ve yeniden başlamak istiyorum.

UPS e gelmek istiyorum ama oynayacak partner bulabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Siteye yakın zamanda üye oldum,lisede 4 yıl amatör lisansla oynamıştım ama uzun zamandır oynamadım ve yeniden başlamak istiyorum.

UPS e gelmek istiyorum ama oynayacak partner bulabilir miyim?

kendi seviyenizde,ya da sizden alt-üst seviyede her türlü oyuncuyu bulabilirsiniz ups te..diğer salonlara göre daha sıcak daha samimi bi ortamdır..herkes herkesle oynar,partner sıkıntısı yaşamazsınız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest kubrayıldırım
kendi seviyenizde,ya da sizden alt-üst seviyede her türlü oyuncuyu bulabilirsiniz ups te..diğer salonlara göre daha sıcak daha samimi bi ortamdır..herkes herkesle oynar,partner sıkıntısı yaşamazsınız..

Teşekkürler..peki yaz boyunca günler salı-çarşamba ve cumartesiymiş...bir değişiklik yok herhalde,hala aynı mı?Bir de Nurullah Bey'le irtibat kurmam gerekiyor sanırım...ya da bir gün gelip,sadece izlesem olur mu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler..peki yaz boyunca günler salı-çarşamba ve cumartesiymiş...bir değişiklik yok herhalde,hala aynı mı?Bir de Nurullah Bey'le irtibat kurmam gerekiyor sanırım...ya da bir gün gelip,sadece izlesem olur mu

Olur tabiki seyirciden para alınmıyor.Ayağınız alışsın belki oynamayada gelirsiniz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..