Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oynayacak Yer - Partner

Guest serkan80

Recommended Posts

Merhaba,

19 Temmuz'da memleketim Kastamonu-İnebolu'ya dinlenmeye gidiyorum. 15 gün boyunca orada olacağım. İnebolu'da oynayacak yer olduğunu pek sanmıyorum ama yenide bir sarayım dedim. Masatensi oynayan hemşehrilerim varsa tanışalım kaynaşalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

19 Temmuz'da memleketim Kastamonu-İnebolu'ya dinlenmeye gidiyorum. 15 gün boyunca orada olacağım. İnebolu'da oynayacak yer olduğunu pek sanmıyorum ama yenide bir sarayım dedim. Masatensi oynayan hemşehrilerim varsa tanışalım kaynaşalım.

Serkan selam.İnebolu benimde fırsat buldukça 2 gün bile olsa sürekli gidip dinlendiğim güzel bir yer :fildir: .Boyranaltında çay bahçelerinde oynayabilirsin.Açık hava güzel olur.Birde tam hatırlamıyorum ama öğretmenevinde masa olması lazım.Şimdi ne durumdadır bilmiyorum.Kısmetse bende 1 ay sonra falan bi hafta sonu gidicem bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Serkan selam.İnebolu benimde fırsat buldukça 2 gün bile olsa sürekli gidip dinlendiğim güzel bir yer :fildir: .Boyranaltında çay bahçelerinde oynayabilirsin.Açık hava güzel olur.Birde tam hatırlamıyorum ama öğretmenevinde masa olması lazım.Şimdi ne durumdadır bilmiyorum.Kısmetse bende 1 ay sonra falan bi hafta sonu gidicem bakalım.

Hocam geleceğiniz günü haber verirseniz eğer oradaysam sizinle tanışmak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..