Jump to content
Masatenisi.org Forum

Edirne- Keşan'da Partner Arıyorum

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Normalde İstanbul Zeytinburnu' ndaki UPS spor slonuna gidiyorum. Ama şu anda yaz tatilimi Keşan' da geçiriyorum. Masa tenisi oynamaya partner arıyorum. Forumda belki burdan üye yoktur ama belki sevgili Cemil Abi gibi burada oturan yeğeni, tanıdığı vs. masa tenisi oynayan arkadaşlar vardır. Bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa memnun olurum. erdemtexas@hotmail.com adresinden ve forumdan ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Normalde İstanbul Zeytinburnu' ndaki UPS spor slonuna gidiyorum. Ama şu anda yaz tatilimi Keşan' da geçiriyorum. Masa tenisi oynamaya partner arıyorum. Forumda belki burdan üye yoktur ama belki sevgili Cemil Abi gibi burada oturan yeğeni, tanıdığı vs. masa tenisi oynayan arkadaşlar vardır. Bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa memnun olurum. erdemtexas@hotmail.com adresinden ve forumdan ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler

ya ayıp ediyosun Erdem abi, biz babamla seni görmeye geliriz sen yeterki iste :)

Sizin köyde kuzular nasıl bağırır :)

neyse canım bu kadar üstüne gelmeyeyim , Şile'den kötü anıların var (:

bol bol öpüyorum kendine iyi bak , görüşmek üzere...

--- Yasin ---

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saol canım valla çok makbule geçer Avni abiyi de al gel bi hafta sonu burda oynamaya adam yok çok canım sıkılıyo sorma:( Böyle giderse 2 ay sonra istanbula geldiğimde raket elimde meşe kütüğünden farksız duracak ^_^ Antreman yapamay bi hocam var meslek lisesinden tam rakip buldum derken adamı köpek ısırmış o da gelemiyor şimdi sorma :D: Hepinizi çok özledim eylülü sabırsızlıkla bekliyorum herkese benden selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdem bende tatile çıkıyorum kısmetse Bandırma ya geçicem Tanju Cansever beyle görüşüp müsait bir zamanda antrenman yapıcaz sende atla bi otobüse gel seni yenmeyi özledim:)sanırım ikimizinde Tanju beyden öğreneceği şeyler var ,forumdan takip edip tanıdığımdiğer arkadaşlarda gelebilirse (bandırma ve bursa grubu ) harika bir gün geçirip mini bir turnuva sonrası sen sonuncu bende bir üstte bitiririz gibi geliiyor:)) daha sonrada misafirim olursun sana karabiga ve bigayı gezdiririm tabi müsait olursan görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de enezde tatil yapıyorum. Neyse ki bizim site yönetimi havuz başındaki binadan 1 odayı masa tenisine ayırmış. Burada beni yenebilen daha çıkmadı ama antreman olarak çok iyi oluyor. Masa başında terle havuza atla süper birşey gerçekten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeş selamlar Enezde hangi sitede kalıyorsun? Keşana enez arası yarım saatlik yol bir gün atlar gelirim oynarız madem masa da var yol sorun değil. Madem ki seni yenen çıkmamış bir de ben denerim şansımı en olmadı antrenman yapmış oluruz. msnim erdemtexas@hotmail.com beni eklersen msn den de konuşabiliriz olmadı forumdan da mesaj yoluyla ortak bir nokta ayarlayabiliriz. Haberlerini bekliyorum selamlar

Erdem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biran önce istanbula gelde ups.te görmek istiyorum seni çünkü bu aralar hep orda takılıyorum haftanın üç günü ordayım ama cumartesi yaşar abinin getirdiği bi oyuncu vardı ups salonun u sıraya dizdi herkesle maç yaptı hiç birine set vermedi böyle kendisi iranlı takımda oynuyormuş iranda türjkiyeye kalıcı olarak gelmiş mükemmel oyuncu bir an önce gelde bu oyunjcuyla tanış kısmet oladı onunla maç yapamadım gerçi çok iyi kaliteli oyuncu kısacası neyse sana iyi tailler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..