Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenısı

Guest merve

Recommended Posts

mrb herkese ben 3 yılldır masa tenısı oynuyrm ve nekadar ıstekılı oldugmu grmyrlar delı olcamm suan tatılde olmam lazmken ben masa tenısı kulubu arıyrm arkadaslar ltfn yardm edın oynaybılcek bıyer soyleyn bana masa tenıscı arkadaslarım hepsı tatılde bende oynuma devam etmek ıstyrm yardım cı olursanız cok sevınırm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anadolu yakasındayım ama avrupa yakasıda olabılır fark etmez olsun da bıyerler :D

Merhaba, Ümraniye'ye yakında isen Haldun Alagaş Spor Salonu.

Her akşam (haftaiçi) açık, haftasonları ise tam gün.

Önceden geleceğini haber verirsen hemen hemen her seviyeden oyuncu bulabilirsin.

Masa saati 3 YTL, en az 2 kişi gerekeceği için, saati 1.5 YTL oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende oynamayı seviyorum ve işyerimizde 2 tane masamız vede 3.sünü satın almış olduğum raketim olduğu halde ayda 1-2 defa oynuyorum...insan elindekinin kıymetini bilmiyor yada sahip olduğunuzda sizin için değeri azalıyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende oynamayı seviyorum ve işyerimizde 2 tane masamız vede 3.sünü satın almış olduğum raketim olduğu halde ayda 1-2 defa oynuyorum...insan elindekinin kıymetini bilmiyor yada sahip olduğunuzda sizin için değeri azalıyor..

bugun bır ablayla bırsey konstm elımde ımkanı olan oynamaz ama ımkanı olmynda oynamak ıster.bnde masa olucak ve ben oynmımca acaba o masa hc bos dururmu merk edıyrm :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..