Jump to content
Masatenisi.org Forum

5.forum Buluşması Fotoğrafları

Guest Erdem Kemiksiz

Recommended Posts

herkese merhabalar, buluşmada birçok kişide fotograf makinesi vardı. şüphesiz birçoğumuz çok güzel kareler yakaladı. bu fotografların tamamını bir yerde toplasak ve herkes hem görüntüleyip hem alabilse güzel bir paylaşım olacaktır. burda teknoloji üstadlarımız devreye girip bize destek olacaktır sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Erdemcim...

Lobianco isimli üyemize bir CD yaptım ve ona yollayacağım ama daha bana dönmedi. Ondakiler ve bendekilerle iyi bir arşiv olacak sanırım.

Ayrıca bir CD'de Ertan Abi için yaptım ama kendisinin şehit dışında olduğunu duyduğundan haftaya ona da resimleri ulaştıracağım.

Tufan Abi istiyormu bilmiyorum tabi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Erdemcim...

Lobianco isimli üyemize bir CD yaptım ve ona yollayacağım ama daha bana dönmedi. Ondakiler ve bendekilerle iyi bir arşiv olacak sanırım.

Ayrıca bir CD'de Ertan Abi için yaptım ama kendisinin şehit dışında olduğunu duyduğundan haftaya ona da resimleri ulaştıracağım.

Tufan Abi istiyormu bilmiyorum tabi?

Saadettin selam.Gönderirsen çok sevinirim tabiki.Ayrıca İller bankasındaki yemekte çektiğin fotoları bana acilen mail atarsan iyi olur.Kendime kitap albüm yaptırıyorum.Onlarıda eklemem lazım.Güzel bir anı olarak yıllarca saklayacağım bu fotoları.Hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin selam.Gönderirsen çok sevinirim tabiki.Ayrıca İller bankasındaki yemekte çektiğin fotoları bana acilen mail atarsan iyi olur.Kendime kitap albüm yaptırıyorum.Onlarıda eklemem lazım.Güzel bir anı olarak yıllarca saklayacağım bu fotoları.Hoşçakal...
Tamamdır.. Sana da CD yapar yollarım..

Adresini kişisel mesajla yolla yeterli...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz

saadettin abi merhaba; [herkeste bu tür fotograflar olduğundan birbirimize yollamak yerine ortak bir alana fotograflarları yüklersek isteyen ordan alabilir diye düşünüyorum. bende de birkaç foto var. olmazsa fotoğraftaki kişilerin mail adreslerine yollayacağım. ama herkesin görmesi, özenmesi ve gel(e)mediği için üzülmesi daha da iyi olur. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saadettin abi merhaba; [herkeste bu tür fotograflar olduğundan birbirimize yollamak yerine ortak bir alana fotograflarları yüklersek isteyen ordan alabilir diye düşünüyorum. bende de birkaç foto var. olmazsa fotoğraftaki kişilerin mail adreslerine yollayacağım. ama herkesin görmesi, özenmesi ve gel(e)mediği için üzülmesi daha da iyi olur. :D:
Erdemcim çektiğim fotoları CD yaptım. Birini Ertan Abiye diğerini Lobianco'ya yollayacağım. Kendilerine göndermemdeki amaç ise onlardaki fotolarla birlikte ortak bir alanda toplanıp yayınlanabilmesi. Resimlerin tamamının masatenisi.org sitesine de koyulabilmesi için Ertan Abiye yollanmasında fayda var. Yani amaç senin yazdığınla aynı...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mis gibi rapid var abi.

lobianco kendi fotograflarını rapid e atmış. mustafa abinin açtığı başlıkta linki duruyor. ben lobianco ya msj attım, Saadettin abiden fotoları alınca rapide atmasını rica ettim. herkes haklı olarak fotografları isteyecek. bu şekilde rahatça ulaşabilirler ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mis gibi rapid var abi.

lobianco kendi fotograflarını rapid e atmış. mustafa abinin açtığı başlıkta linki duruyor. ben lobianco ya msj attım, Saadettin abiden fotoları alınca rapide atmasını rica ettim. herkes haklı olarak fotografları isteyecek. bu şekilde rahatça ulaşabilirler ;):

Selamlar;

İlginize teşekkürler. Umarım herkes kolayca indirebilmiştir. Yine de kabaca anlatayım. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada "Free User" bütonuna tıklayın. Bir süre bekletecek sizi. (Beleş kullanımın cezası da bu galiba :paraci: ) Bu sürenin sonunda daire şeklinde, mavi renkli, üzerinde aşağı doğru bir ok resmi ve "download" yazısı bulunan küçük bir resim belirecek. ona tıklayarak kaydedebilirsiniz dosyayı.

Bu resimler konusunda şöyle bir şey yapılabilir:

Bir Google hizmeti olan Picasaweb galerilerinden site adına bir kullanıcı adı alınır. (picasaweb.google.com) Buraya 2 Gb'a kadar, yüksek çözünürlükte fotoğraf eklenebiliyor. Elinde fotoğraf bulunan ve paylaşmak isteyenlere şifresi gönderilir. Gönderecek kişi kendi forum nickiyle bir albüm oluşturup fotoğraflarını oraya yükler. Böylece tek galeriden tüm fotoğraflara ulaşılabilir. Yine aynı şekilde videolar da örneğin dailymotion.com'da site adına açılan bir kullanıcıya yüklenebilir.

Ben de öyle bir galeri yapacağım elimdeki fotoğrafları (ve aldığımda Saadettin Abi'nin fotoğraflarını). Şimdilik çabuk ulaştırmak açısından rapidshare'e koydum.

Bana isteyerek veya istemeyerek poz veren herkese teşekkürler. Flaştan etkilenip sayı kaybedenler de oldu ama, ünlü olmak kolay değil, biraz gözünüzü alacak artık. :pirpir:

selamlar...

NOT: Teşekkür amaçlı çiçek yollanmaması, arzu edenlerin masa tenisi sevenler derneğine bağışta bulunması rica olunur. :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Fotoğraflar için teşekkürler. Şu akşam yemeği ve eğlencesinin de fotoğrafları çekilmedi mi? Ben en çok onları merak ediyorum. Buluşma ve kaynaşmayı göstermesi açısından en az turnuva resimleri kadar önemli onlar. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lobianco bıkmadan usanmadan bizlerin fotolarını çektiğin ve paylaştığın için teşekkürler.Organizasyonun gizli kahramanlarından biride sensin. :thup:

Teşekkür ederim Tufan Abi. Fotoğrafların bir kıymeti varsa, o da sizin emeklerinizle ortaya çıkan, bir resmi turnuva ciddiyetinde, ancak bir buluşma sıcaklığı ve samimiyetinde geçen bu keyifli organizasyonu ve bize seyrettirdiğiniz (özellikle Tufan Abi ve Burak86) neşeli maçları hafızlarımızda yeniden canlandırmasındandır. Bizim yapabildiklerimiz sizin yaptıklarınızın yanında devede kulak bile kalmaz. :alkis:

Fotoğrafları picasaweb'e atabilmiş olsaydım daha güzel olacaktı. Orda fotoğraflara yorum yazılabiliyor. Güzel muhabbet dönerdi ama geç olacak biraz malesef. :sorry:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...
Lobianco merhaba, forum buluşması boyunca tek ve en acar foto muhabiri olarak gösterdiğiniz çabadan dolayı teşekkürler..

Teşekkürler, ancak düzelteyim, sadece pazar günü fotoğraf çektim, hala üzülüyorum cumartesi makineyi getirmediğim için. :frust:

Ayrıca madalyayla verdiğiniz pozlar da unutulmazlar arasında. :B: N'olur n'olmaz diyerek 3 kez çekmişim =)

Picasaweb'deki galeriyi de nihayet hazırladım. (Üzerinden baya zaman geçti buluşmanın, ama bu gecikme de o günleri tekrar hatırlamak açısından bir imkan olur diyerek teselli bulalım.) Mustafa Altunok, Saadettin Abi ve Takefiree'nin fotoğraflarını da oraya ekledim.Benim çektiklerim ve Saadettin Abi'nin çektikleri orjinal boyutlarındadır. Albüme tıkladıktan sonra sol tarafta "albümü yükle" linkine tıklayarak tüm albümü, albüm içindeki bir fotoğrafa tıkladıktan sonra fotoğrafın sağ tarafındaki "fotoğraf yükle" linkine tıklayarak tek bir fotoğrafı indirebilirsiniz.

Mustafa Bey ve Takefiree'nin fotoğrafları ise foruma koydukları şekliyle eklenmiştir.

Kendi çektiklerimi bir albüm için fazla kalabalık olduğu için "masa başında" ve "masa dışında" olmak üzere iki albüme böldüm. Bu arada albümleri harf sırasına göre sıraladı galeri. Sonra kendi albümünü en başa koymuş demeyin :P:

Fotoğraflara yorum yazmak isterseniz picasaweb'e üye olabilirsiniz. (ücretsizdir)

http://picasaweb.google.com/masatenisi.org

Umarım beğenirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar buluşmamızın fotoğraflarını ömürboyu saklamanız için kitap albüm isteyenlere 64 sayfalık sert kapaklı fotoların bulunduğu album kargo dahil 50 Ytl.Yaklaşık 200 foto ve albümün kapağını isteyen kişinin ismine özel olarak hazırlayacağım.İsteyen arkadaşlar kişisel mesaj atabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm fotomuhabiri dostlara tekrar teşekkür ediyorum.

Lobianco,5.Forum Buluşmasını çok iyi yorumlayan bir albüm hazırlamışsınız...Ellerinize sağlık...

Buradan Eren'e sesleniyorum.Senin sanatını(karikatür) konuşturacağın çok iyi malzemedir umarım...Hani Timo'yu konuşturduğun şekilde... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..